Yükleniyor...

Ben Armstrong, Bitcoin’in Tekrar ATH Yapma İhtimalini Masaya Yatırdı

BitBoy olarak tanınan kripto blogger Ben Armstrong, Bitcoin'in ATH seviyesine tekrar ulaşacağına inanıyor.

ben armstrong

BitBoy olarak tanınan kripto blogger Ben Armstrong, Bitcoin’in ATH seviyesine tekrar ulaşacağına inanıyor.

Armstrong, önümüzdeki üç yıl içinde lider kripto paranın tekrar ATH yapacağını ve ardından ayı piyasasının yeniden başlayacağını söyledi.

Ben Armstrong, 2023 Sonu Tahminini Paylaştı

Armstrong’a göre Bitcoin, 2023 yılının sonunda tekrar 30.000 dolar seviyesine yaklaşabilecek kapasitede. Ona göre ATH seviyesi için 2024 yılının sonuna kadar beklememiz gerekecek.

2024 yılı, aynı zamanda Bitcoin yarılanmasının gerçekleşeceği yıl olacak. Armstrong, madencilerin her bloktan yarı yarıya daha fazla BTC üretmeye başlamasının ardından varlığın yükselişe geçeceğini düşündüğünü ifade etti. Son olarak bunların hiçbirisinin garanti olmadığını ancak kendi görüşü olduğunu vurguladı.

Armstrong, varlığın ayı piyasasına ise 2025 yılında döneceğini söyledi.

Bitcoin yarılanması (halving) her dört yılda bir gerçekleşir. Sonunca yarılanma Mayıs 2020’nin başlarındaydı. Bununla birlikte tüm zamanların iki yeni zirvesine de 2020’de değil 2021 yılında ulaşıldı. Ancak Fed’in 6 trilyon dolarlık varlık piyasaya sürmesinin de Bitcoin’in ATH seviyesine ulaşmasında önemli rol oynadığı belirtiliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner