Yükleniyor...

Cosmos Uzun Vadeli Fiyat Tahminleri

Kripto para dünyasında yaşanan son gelişmeler önde gelen altcoin'lerden biri olan ATOM'u da vurdu.

cosmos 3

Kripto para dünyasında yaşanan son gelişmeler önde gelen altcoin’lerden biri olan ATOM’u da vurdu. ATOM, CoinGecko verilerine göre son 24 saat içinde yüzde 1,7 değer kazandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ATOM, şu sıralar 9,06 dolar seviyesinden işlem görse de 2022’de 43 dolarla ATH’sini yapmıştı.

Cosmos (ATOM) Uzun Vadeli Fiyat Tahminleri

Cosmos, merkeziyetsiz ve bağımsız paralel Blockchain ağı olarak bilinmektedir. Diğer bir deyişle Cosmos, birbirleriyle ölçeklenebilen ve birlikte çalışabilen bir Blockchain ekosistemidir. 

Cosmos fiyat tahmini uzman görüşleri, teknik analizler ve önceki hareketleri baz alınarak yapılmaktadır.

cosmos
ATOM’un günlük grafiği

Cosmos’un anlık görünümüne bakarsak uzun süren düşüş dönemi geçirdiğini ardından yatay seyirde devam ettiğini görebiliriz. Cosmos, şu anda 8,46 dolar desteğinden tepki almış ve o bölgeden itibaren yükselen bir trend içerisinde. ATOM tarafındaki ilk yükseliş de bizleri 10 dolar bandına çıkartabilir.

atom
ATOM’un yıllara göre fiyat tahminleri

Şu anki görünüm ele alındığında ATOM için yıl sonunda yüksek değerlemeleri yapmak analistler ve uzmanlarca pek mantıklı bulunmuyor. Dünya’daki enflasyonist durum ve ülkelerin faiz artırımına gitmesi ATOM’un fiyatına da olumsuz yansıyor.

ATOM için tahmin edilen 2022 sonu maksimum değer 9,8 dolar iken minimum değer ise 8,75 dolar olarak tahmin ediliyor. 2023’te ise bu durum 14,1 dolar iken maksimum 16,1 dolar. 2024’e baktığımızda 20,2 dolar ile 24,2 dolar arasında değişen bir fiyat tahmini görüyoruz. ATOM, ATH’sine ne zaman ulaşıyor diye baktığımızda ise tahminler bize 2026 yılını işaret ediyor. 2030’da ATOM’un tahmin edilen minimum değeri 190,2 dolar iken maksimum değeri ise 228,3 dolar. Analizin son yılı olan 2031’e göz atarsak ATOM’un en yüksek biçilen değerinin 332,7 dolar bandında olduğunu görüyoruz.

Tabi şunu da belirtmemizde fayda var, bu analiz ve tahminler sadece şu anki görünüm ele alınarak yapılmaktadır. İleride kripto para ve Blockchain hakkında neler olacak elbette ki kestirmesi zor. Bu analizler bugünkü görünümden ileriye ışık tutmak için görüşler ve kripto paraların eski hareketleri baz alınarak yapılmakta.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x