Yükleniyor...
Sponsored

My Neighbor Alice (ALICE) Coin Nedir? My Neighbor Alice Yorum, Metaverse

My Neighbor Alice, merkezi olmayan finans ve NFT'lerin güçlü unsurlarına sahip bir blok zinciri oluşturma oyunudur.

Neighbor Alice

My Neighbor Alice, merkezi olmayan finans ve NFT’lerin güçlü unsurlarına sahip bir blok zinciri oluşturma oyunudur.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Blok zinciri ve kripto para birimlerinin tanıtılmasıyla, bu yeniliklerden yararlanmaya yönelik çabalar olmuştur. Dijital varlıkların farkındalığını ve uyarlanmasını sağlamada oldukça etkili oldu. Ayrıca, blockchain oyunları daha fazla sayıda insana hitap edebildi. Sonuç olarak, Decentraland (MANA), Axie Infinity (AXS), The Sandbox (SAND), Gala (GALA), Enjin Coin (ENJ) vb. gibi birçok oyun jetonu var. MyNeighborAlice (ALICE) böyle bir kripto para birimi etkin oyundur.

My Neighbor Alice (ALICE) Coin Nedir?

My Neighbor Alice, çevrimiçi çok oyunculu bir çiftlik kurma oyunudur. Sadece blockchain oyun oyuncularına değil, aynı zamanda genel oyun topluluğuna da hitap ediyor. Oyuncu odaklı bir hikayeye ve blockchain destekli özelliklere sahiptir. Oyun, oyuncuların yarattıklarıyla arazi parçaları olarak satın alıp geliştirebilecekleri bir dizi ada sunuyor. Oyuncular böylece sanal adalara sahip olabilir, eşya toplayabilir ve inşa edebilir.

Oyun ayrıca sosyal etkileşimler için bir çıkışa sahiptir. Oyuncular arsalarını inşa ettikten sonra onları diğer oyunculara gösterebilir ve yeni arkadaşlarla tanışabilirler. Fungible Olmayan Jetonlar (NFT’ler), oyuncuların sahip olduğu varlıkları temsil etmek için kullanılır.

My Neighbor Alice (ALICE) Coin Nasıl Çalışır?

My Neighbor Alice, çevrimiçi çok oyunculu bir çiftlik kurma oyunudur. Sadece blockchain oyun oyuncularına değil, aynı zamanda genel oyun topluluğuna da hitap ediyor. Oyuncu odaklı bir hikayeye ve blockchain destekli özelliklere sahiptir. Oyun, oyuncuların yarattıklarıyla arazi parçaları olarak satın alıp geliştirebilecekleri bir dizi ada sunuyor. Oyuncular böylece sanal adalara sahip olabilir, eşya toplayabilir ve inşa edebilir. bir inşaatçı oyunudur. Oyuncuların Alice dünyasında seyahat etmelerini sağlayan bir açık dünya formatı sunar. Bu nedenle diğer oyuncularla ve oyun içi karakterlerle etkileşime girebilirsiniz. Oyuncular, Alice dünyasında gezinmek için avatarlarını kullanırlar. Oyuncular sonunda tüm sanal araziyi oluşturan tüm bireysel arazilere sahip olacaklar.

Her arsa, benzersiz bir NFT ile temsil edilir ve son derece özelleştirilebilir. Benzersiz zevkinize göre dekorasyon eklemenize ve araziyi değiştirmenize olanak tanır. Bu NFT’leri eserinizde değer aradığınız diğer oyunculara satabilir veya takas edebilirsiniz. Arazilerin yanı sıra, sınırlı sayıda üretilen aksesuarlar gibi başka oyun içi varlıklar da var. Ayrıca, kullanıcılar kendi öğelerini yaratma ve kıtlıklarını kontrol etme özgürlüğüne sahiptir. Oyun içi NFT’ler, “Chromia Oringals ” NFT protokolü kullanılarak oluşturulmuştur. Bunlar, Binance Akıllı Zincir (BSC) blok zinciri tarafından desteklenmektedir.

Ayrıca Alice, oyuncular için oyun içi görevler ve aktiviteler sunar. Resmi görevlerin yanı sıra, oyuncular kendi etkinliklerini oluşturabilir ve bunları başarmak için kaynakları birleştirebilir. Oyun ücretsizdir ve oyun içi varlık satışları ve işlem ücretleri yoluyla para kazanmayı amaçlar. Oyun ayrıca daha fazla yardımcı program tabanlı özellik sunar.

Platform ödünç verme ve ödünç alma özelliği sunar. Oyuncular, sabit bir getiri elde etmek için NFT’lerini ödünç verebilir veya ödünç alabilirler. Bunu başarmak için Alice, akıllı sözleşmeler kullanan güvenilmez bir sistem kullanır. Oyuncular ayrıca oyun içi pazar yerleri ve Treasureland gibi harici pazar yerleri aracılığıyla Alice NFT’lerini satın alabilir veya satabilir.

Neighbor Alice.
My Neighbor Alice

My Neighbor Alice NFT’leri

My Neighbor Alice’deki takas edilemeyen jetonların (NFT’ler) kullanım durumları geniş ve çeşitlidir. Platform, NFT kullanımlarını aşağıdaki şekilde sınıflandırır:

  • NFT Darphanesi

Kullanıcılar, ALICE jetonlarını stake ederek veya merkezi olmayan borsalardaki (DEX’ler) ALICE havuzları için likidite sağlayarak kendi oyun içi NFT’lerini basabilirler.

  • Teminat Dolgulu NFT’ler

Her NFT değerinin bir yüzdesi teminatlandırılır. Ayrıca, likidite gerektiğinde, NFT sahiplerine ek güvenlik sağlayan temel varlığı serbest bırakmak için NFT’ler yakılabilir.

  • NFT Kiralama

Kullanıcılar artık oyun içi varlıklarını diğer kullanıcılara kiralayabilir. Bu, akıllı sözleşmelerin kullanımı sayesinde belirli bir süre boyunca kriptografik olarak güvence altına alınabilir. Karşılıksız tokenleri (NFT’ler) kiralamanın çekici bir fırsat olmasının birçok nedeni vardır. Oyun içindeki görevleri tamamlamak için belirli pahalı oyun içi öğelere ihtiyaç duyan kullanıcılar için (örneğin hasat için bir traktöre veya derin deniz balıkçılığı yaparken daha güçlü bir oltaya ihtiyaç duyan), bu NFT’leri bir kerelik kullanım için kiralamak daha karlı olabilir. Alternatif olarak, pahalı oyun içi NFT varlıkları, insanların bunları kullanması için bir talep varsa değerli bir yatırım olabilir. Ayrıca, NFT’leri kiralamak, kullanıcıların kripto ile pasif bir gelir elde etmelerini sağlar.

Neden My Neighbor Alice’i Oynamalısın?

Oyna-kazan modeli, kullanıcıların My Neighbor Alice görevlerini tamamlarken pasif bir gelir elde etmelerini sağlar. Görevlerin tamamlanması, dijital NFT varlıkları ile ödüllendirilebilir. Bu varlıkların bazıları daha sonra merkezi olmayan bir pazarda serbestçe alınıp satılabilir.

Oyun oynarken para kazanma yeteneğinin yanı sıra, Komşum Alice, blok zinciri dünyasını eğlenceli ve neredeyse her demografi için ulaşılabilir hale getiriyor. Komşum Alice, kullanıcıların bir NFT’nin ne olduğunu bile bilmeden kendi takas edilemez jetonlarını (NFT’ler) oluşturmasına, kullanmasına ve takas etmesine olanak tanıyan, merkezi olmayan, topluluk tarafından yürütülen bir oyun yarattı!

Blok zincirinin tanıtımına yönelik bu dostane yaklaşım, şimdiye kadar inanılmaz derecede başarılı olduğunu kanıtladı. Platform, sadece birkaç ay içinde muazzam bir benimsenme ve birkaç ortaklık gördü. My Neighbor Alice, teknik olmayan kullanıcılara çok hoş gelen renkli ve ilgi çekici bir platform olduğundan, bu muhtemelen pek çok kişi için sürpriz olmayacaktı.

ALICE’nin Geleceği

KMy Neighbor Alice, blockchain tabanlı oyun ekosisteminin başka bir dalını temsil ediyor. Bazı oyunlar gezegenlere sahip olmaya ve büyümeye odaklanırken, diğerleri değerli yaratıklar geliştirir. ALICE belirteci ve My Neighbor Alice oyunu, diğer yerleşik oyunlardan farklı bir hedef kitleye yöneliktir. Bekleyelim ve projenin nasıl gelişeceğini görelim.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x