Yükleniyor...

NBOX Projesi Nedir? Nasıl Pasif Gelir Elde Edilir?

NBOX Nedir?

NBOX Nedir?

Kullanıcılara pasif gelir elde etme imkanı sunan bir proje olan NBOX ekosistemi kendini metaverse evrenine köprü oluşturan bir blokzincir lonca hizmeti olarak tanımlıyor. NBOX yöneticilerinin yaptığı açıklamaya göre projenin asıl amacı herkesin katılımıyla bir kazan kazan sistemi oluşturmak ve DAO üzerinde özerk bir metaverse ekosistemi oluşturmak. Bu proje Binance Smart Chain zincirine bağlı olan bir Dapp yani merkeziyetsiz uygulamadır. Proje şu an için Binance ağını kullansa da ilerleyen süreçlerde diğer ağlara genişleme gibi planları bulunuyor. Projenin amaçları arasında akıllı algoritmalara dayanan ve insan müdahelesinden uzak bir lonca yönetim modeli hayata geçirmek de bulunuyor. 

Oyun Nasıl Oynanır?

NBOX projesinin içerisinde birden fazla oyun bulunmakta ve bu oyunlarla kullanıcılar pasif gelirler elde edebilmekte. Peki bu oyunları nasıl oynarım, ne yapmalıyım?

Oyunu oynayabilmek için öncelikle oyunun oluşturduğu bir NFT karakter olan N-guard’ı 50 dolar karşılığında satın almanız gerekiyor. Satın aldığınız bu karakter üzerinde değişiklik yapma konusunda özgürsünüz. Karakterinizin görüntüsünü değiştirebiliyor ve üzerine giydiği kıyafetleri seçebiliyorsunuz. Seçtiğiniz bu NFT karakterler gün içerisinde 24 saat boyunca projenin yerel tokeni olan NBOX token madenciliği yapıyor ve sizlere pasif gelir elde etme imkanı sunuyor. Siz de karakterinizin gün içerisinde üretttiği bu NBOX tokenler ile birlikte karakterinizin sabit olan 50 hash gücünü yükseltebiliyor ve NFT’lerinizi geliştirebiliyorsunuz veya kazandığınız NBOX tokenleri sistem üzerinden çekerek kullanabiliyorsunuz. Karakterlerinizi ne kadar çok geliştirirseniz günlük olarak size kazandırdığı NBOX token sayısı da orantılı olarak artmakta. Referans koduyla katılımın da mümkün olduğu bu projede arkadaşlarınızı kendi referans kodunuzla davet edebiliyor ve bunun üzerinden de gelir elde edebiliyorsunuz. Sistem içerisinde birden fazla oynayabileceğiniz oyun bulunuyor ve proje her geçen gün sisteme yeni oyunlar dahil etmeyi planlıyor. 

Proje Güvenilir mi?

Proje çok güzelmiş fakat bu projeye nasıl güvenirim diye düşünüyorsanız, projenin ortaklıklarına baktığımızda Binance Smart Chain, Metamask, DappRadar, Coingecko ve PancakeSwap gibi önemli firmaları görüyoruz. Aslında şirketin bu gibi önemli firmalarla ortaklıklar gerçekleştiriyor olması projeye güvenme konusunda bizlere yardımcı oluyor diyebiliriz. 

NBOX Token Fiyat İncelemesi 

Yakın zamanda piyasaya sürülen bir token olan NBOX, ilk piyasaya sürüldüğünde yani Temmuz’un 20’sinde 0,054 dolar seviyesinden fiyatlanmaya başladı. Token piyasaya sürüldükten yaklaşık 9 gün sonra en yüksek seviyesi olan 14 cent seviyesini gördü. Genel olarak istikrarlı bir görünüm sergileyen token şu an için 24 saatlik verilere göre %3,73’lük bir artışla 0,054 seviyesinde bulunuyor yani piyasaya sürüldüğü fiyatla aynı seviyede. Henüz yeni bir proje olan NBOX, farklı borsalarda listelendikçe fiyat artışına devam edecek ve yatırımcılarının yüzünü güldürecektir. Oyunu oynamadan direkt NBOX satın almak isteyen yatırımcılar ise token’a PancakeSwap üzerinden erişebilir. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner