Yükleniyor...

Notcoin (NOT) merakla beklenen hamlesini duyurdu

Popüler Telegram oyunu Notcoin, DeFi platformu 1inch ve onchain doğrulama protokolü Sign ile ortaklık kurdu.

notcoin not telegram logo

Popüler Telegram oyunu Notcoin, DeFi platformu 1inch ve onchain doğrulama protokolü Sign ile ortaklık kurdu.

Telegram mesajlaşma platformu ve The Open Network (TON) üzerinde çalışan geliştiricileri desteklemeyi amaçlayan yeni bir hızlandırıcı program olan Triangle’ın başlatıldığını duyurdu.

Triangle, kripto ve geleneksel teknolojiyi bir araya getirmeyi, Telegram’ın 900 milyon aktif kullanıcısından yararlanarak kripto uygulamalarının kitlesel benimsenmesini sağlamayı amaçlıyor. TON altyapısı, merkeziyetsiz finans ve “Web2” ile Web3’ü birbirine bağlayan uygulamalara odaklanacaktır.

telegram not to

Notcoin, Telegram faaliyetlerine artırmaya devam ediyor

“Triangle, Notcoin başarısı doğal olarak ortaya çıkıyor ve gelişiyor, kullanıcı tabanına daha derin bir değer ve etkileşim katıyor” dedi. The Open Platform’un (TOP) ortağı Kirill Malev. “Telegram’ın geniş kullanıcı tabanı ve entegrasyonuyla, milyonlarca kişiyi Web3’e dahil etmek için benzersiz bir konumdayız.” şeklinde açıklama yaptı.

Notcoin, 35 milyon oyuncuyu oyuna çektikten sonra Mayıs ayında yılın en büyük oyun token’ını piyasaya sürerek dokun-kazan çılgınlığını başlattı. Telegram tabanlı oyunlar daha da geniş kitlelere ulaştı; Telegram’ın kurucu ortağı ve CEO’su Pavel Durov geçen hafta Hamster Kombat’ın 236 milyon kullanıcıya ulaştığını söyledi.

Bu, Notcoin’in ağırlığını koyduğu ilk yatırımcı hızlandırıcı program değil. Geçtiğimiz hafta, oyunun geliştiricileri, yapay zeka odaklı analitik firması Helika ile ilgili gelişmeleri açıklamıştı.

Dokun-kazan çılgınlığıyla oyuncu sayısı her geçen gün artan Notcoin, son hamlesiyle beraber dikkatleri çekti. Şirketin sıradaki hamleleri ise özellikle de Telegram kullanıcıları tarafından yakından takip ediliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner