Yükleniyor...

UXLINK TON’da sosyal grup oyun merkezini başlatacak

10 Temmuz 2024 - UXLINK, resmi X platformunda TON'dan bir hibe aldığını ve yalnızca TON blokzincirinde bir Sosyal Grup Oyun Merkezi başlatacağını gururla duyurur.

uxlink 1

10 Temmuz 2024 – UXLINK, resmi X platformunda TON’dan bir hibe aldığını ve yalnızca TON blokzincirinde bir Sosyal Grup Oyun Merkezi başlatacağını gururla duyurur. Bu girişim, TON üzerinde benzersiz bir Sosyal Grup Oyun Merkezi sunarak, $UXLINK’i güçlendirerek ve daha fazla kullanıcının çeşitli proje tokenleri kazanmasını ve talep etmesini sağlayarak sosyal DEX’i geliştirecektir.

Kullanıcılar, ek UXUY zincir içi ödül puanlarının yanı sıra TON oyunlarından puan veya token kazanma fırsatına sahip olacak. TON oyun geliştiricileri, maliyetleri karşılamak için $UXLINK kullanacak ve sosyal etkileşimler yoluyla büyümeyi teşvik edecek. UXLINK şu anda seçkin TON ve Telegram oyun ekiplerini başvurmaya ve bu heyecan verici girişime katılmaya davet ediyor.

İletişim bilgileri

UXLINK Web: https://www.uxlink.io/

UXLINK Twitter : https://twitter.com/UXLINKofficial

UXLINK Telegram: https://t.me/uxlinkofficial

İletişim bilgileri

UXLINK, kullanıcıların ve geliştiricilerin benzersiz sosyalleştirilmiş ve grup tabanlı şekillerde kripto varlıklarını keşfetmeleri, dağıtmaları ve ticaretini yapmaları için en büyük web3 sosyal platformlarından ve altyapısından biridir. Şu anda UXLINK, 90.000’den fazla gruba yayılan 5 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıya sahiptir. Platform, merkezi olmayan uygulamaların (DApps) günlük yaklaşık 800.000 aktif kullanıcısını ve zincir içi faaliyetlerde bulunan yaklaşık 180.000 günlük aktif kullanıcıyı görmektedir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner