Yükleniyor...

Öneri Kabul Edildi! USTC 1 Dolar mı Olacak?

Terra Classic topluluğu, USTC'nin fiyatını yeniden 1 dolara sabitlemeyi hedefleyen öneriyi kabul etti.

terra classic ustc

Terra Classic topluluğu, USTC‘nin fiyatını yeniden 1 dolara sabitlemeyi hedefleyen öneriyi kabul etti.

Terra Classic topluluğunu heyecanlandıran bir oylama tamamlandı. Topluluk, USTC’yi 1 dolara sabitleme teklifini ezici çoğunlukta kabul etti.

11487 sayılı topluluk teklifi, USTC’nin fiyatını yeniden 1 dolara taşımak için çeşitli yöntemleri kapsıyor. Bu öneriye topluluktan yüzde 50 evet oyu çıkarken, yalnızca yüzde 7‘lik bir kısım teklifi kabul etmedi.

USTC’yi 1 Dolara Ulaştırma Planı Kabul Edildi

Terra Classic topluluğu, USTC ile ilgili en son öneriyi kabul etti. Bu öneri, USTC’nin fiyatını tekrar eski günlere döndürmek için bir re-peg planı içeriyor.

Terra classic usd

Topluluğun yüzde 50‘lik bir evet oyuyla kabul ettiği öneride, USTC geri alımları ve bir takas mekanizması planlanıyor. Ayrıca, sapma ücretlerinin kullanımları ve staking durumları da ele alındı. Topluluğun kabul ettiği bu teklif, gerekli önlemlerin alınmasıyla birlikte USTC’nin 1 dolar olmasını hedefliyor.

Karşı çıkan topluluk üyeleri, teklifin uygulanması konusunda merkezi borsalardan onay almanın neredeyse imkansız olduğunu savundu. Çünkü teklif, CEX’lerin 1 doların altındaki veya üzerindeki USTC satış emirlerine sapma ücreti uygulamasını gerektirecek.

Ayrıca teklif, dolaşımdaki LUNC arzını azaltmayı da kapsıyor. Bu planlamaya göre, USTC’den elde edilen gelirlerin yüzde 45’i ile LUNC satın alınacak. Daha sonra bu LUNC’lar yakılacak veya dolaşımdan çıkması için stake edilecek.

Teklif şimdiden topluluk üyelerinin umudunu yeşertti. Terra Classic topluluğu, USTC’nin 1 dolar olabileceği yönündeki beklentilerini artırıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner