Yükleniyor...

Binance, Terra Classic (LUNC) Yükseltme Desteğini Onayladı!

Binance, 28 Şubat tarihinde yaptığı açıklamalar doğrultusunda, LUNC ağının yeni yükseltmesine destek verdiğini duyurdu.

lunc

Binance, 28 Şubat tarihinde yaptığı açıklamalar doğrultusunda, LUNC ağının yeni yükseltmesine destek verdiğini duyurdu.

Dünyanın en çok işlem hacmine ve kullancıya sahip olan kripto para borsası Binance, dün yaptığı açıklamayla birlikte LUNC‘un ağ yükseltmesine destek olduğunu yayınladı. LUNC ağı üzerinde gerçekleşen v.1.1.0 yükseltmesi, özellikle de Binance’ın token yakımına yönelik duyduğu endişeleri azaltmayı planlıyor.

LUNC Yükseltmesine Yönelik Ayrıntılar Paylaşıldı!

windowsserver article 019

Binance, dün paylaşmış olduğu duyuruyla birlikte LUNC v.1.1.0’a resmen destek verdiğini berlitmiş oldu. Özellikle de kripto sektöründe önemli yere sahip olan Yakım konusu üzerinde duran Binance, v.1.1.0 yükseltmesiyle birlikte gelişmelerin devam edeceğini belirtti.

LUNC tarafında gerçekleşen v.1.1.0 yükseltmesi, 11.734.000’lik Terra Classic bloğu üzerinde yapıldı. Resmi yapılan bir basın açıklaması ışığında Binance, LUNC ağı üzerinde gerçekleşecek para çekme ve yatırma işlemlerinin duraklatacağını bildirdi. Gerçekleşecek yükseltme işlemi esnasında, kullanıcılara ait fonların güvenliği ön planda tutuldu.

Geçmiş zamanda skandal olaylar ile piyasaya damga vurmuş olan LUNC, gelişmeye yönelik faaliyetlerine yeniden başlamış oldu. Özellikle de ağ üzerinde yapılacak gelişmelere öncelik veren LUNC, yatırımcıları tekrar bünyesine çekmeyi hedefliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner