Yükleniyor...

Optimism (OP) ATH sonrasında beklemeye geçti!

Layer-2'lerin öncü projelerinden olan Optimism (OP) zirvesini gördükten sonra akümüle sürecine girdi.

CAKE yükseliş teklif oylama

Layer-2’lerin öncü projelerinden olan Optimism (OP) zirvesini gördükten sonra akümüle sürecine girdi.

Layer2lerin ön plana çıkmasıyla beraber patlama yapan ARB ve OP çok büyük bir hacim toplamıştı. Her iki proje de ATH’sini gördükten sonra akümüle sürecine girdi. Özellikle de ARB’ye göre ATH testinden sonra daha az oranda düşüş yaşayan OP bundan sonraki fiyat hareketleri için merak uyandırdı.

Fiyat yapısını istikrarlı bir şekilde sürdürüyor!

Geçtiğimiz günlerde fud haberlerin piyasaya salınmasıyla birlikte 40.500 dolara iğne atan Bitcoin, anlık olarak altcoin’leri yerle bir etmişti. Neredeyse tüm altcoin’lerin kısa vadeli fiyat yapısında ciddi değişimler yaşandı. Fakat, OP tarafında atılan iğne, diğer paritelere oranla daha sağlıklı bir şekilde gerçekleşti. Aynı zamanda fiyatın kendini hızlı bir şekilde toparlaması, alıcılar adına yeşil ışık yaktı.

Haberin yazımı itibarıyla 3,372 dolardan alıcı bulan OP, Layer-2 furyasının devam etmesi, ARB’nin sert yükselişi veya sektör bazlı haberlerin pozitife dönmesi halinde 3,839 doları test ederek yeni ATH’sini yapabilir. Ancak, işlerin tersine gittiği bir senaryoda ise sırasıyla 3,283 – 3 – 2,743 – 2,490 – 2,286 – 2,023 ve 1,865 dolara kadar düşüşlere tanıklık edebiliriz. Özellikle de 2,075 – 2,023 dolar aralığı OP’nin orta-uzun vadeli fiyat yapısında belirleyici bir nitelik taşıyacaktır.

Ekran Resmi 2024 01 07 11.28.38

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner