Yükleniyor...

Oscarlı Oyuncu Gwyneth Paltrow, Cash App Ortaklığıyla Bitcoin (BTC) Dağıtacak

Oscar ödüllü Amerikalı aktris Gwyneth Paltrow, Twitter hesabından yaptığı açıklamada Cash App ile işbirliği kapsamında 500.

paltrow 2

Oscar ödüllü Amerikalı aktris Gwyneth Paltrow, Twitter hesabından yaptığı açıklamada Cash App ile işbirliği kapsamında 500.000 dolar değerinde Bitcoin dağıtacağını açıkladı.

Paltrow, Cash App uygulamasının kripto yatırım sürecini demokratikleştirmeye yardımcı olduğunu ifade etti.

Ünlü oyuncu sektörün kulağa çok “maço” gelmesine karşın, bunun yalnızca erkekler için olmadığını ve bu sebeple sektöre daha fazla kadın kazandırmak istediğini söyledi:

“İnsanların buna erişmenin ne kadar kolay olduğunu, istedikleri takdirde kriptoya girmelerinin ne kadar kolay olduğunu anlamalarını istiyorum. Kriptoya girmek için 23 yaşında teknisyen bir erkek olmanıza gerek yok”

Twitter kullanıcıları çekilişe katılabilmek için Twitter ve Instagram’da $Cashtag’lerini bırakmaları gerekiyor. Katılımcılar maksimum 100 dolara kadar Bitcoin alabilecek.

Bazı kullanıcılar Paltrow’un hesabının hacklendiğini öne sürdü. Ancak Paltrow, çekilişi yapan kişinin kendisi olduğunu kanıtlamak için bir Noel ağacının önünde CashApp kullandığı bir fotoğraf paylaştı.

Ünlü oyuncu bu ayın başlarında Bitcoin madencilik şirketi TeraWulf’a yatırım yaparak dikkatleri üzerine çekmişti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner