Pantera Capital CIO'suna göre Ethereum (ETH), Rakiplerinden Üstün Olmayı Sürdürecek • Coinkolik
Yükleniyor...

Pantera Capital CIO’suna göre Ethereum (ETH), Rakiplerinden Üstün Olmayı Sürdürecek

Pantera Capital'in Baş Yatırım Sorumlusu (CIO) Joey Krug, diğer blockchain projelerinin Ethereum'dan (ETH) daha iyi bir performansa sahip olmadığını ve ETH'nin küresel finans sektöründe önemli bir rol oynayabileceğini söyledi.

eth

Pantera Capital’in Baş Yatırım Sorumlusu (CIO) Joey Krug, diğer blockchain projelerinin Ethereum’dan (ETH) daha iyi bir performansa sahip olmadığını ve ETH’nin küresel finans sektöründe önemli bir rol oynayabileceğini söyledi.

Krug’a göre Ethereum, rakiplerinden üstün olmayı sürdürecek. Ayrıca CIO’ya göre Vitalik Buterin’in projesi, önümüzdeki on yıl içinde küresel finans işlemlerinin %502’si kolaylaştırabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bloomberg’e konuşan Krug, Ethereum’un dünyanın finansal alanının baskın bir parçası olma noktasına kadar gelişmeyi sürdürebileceğini belirtti. Bu sebeple önümüzdeki on ila yirmi yıl içinde küresel para işlemlerinin yarısının Ethereum blockchain’i üzerinde gerçekleşmesi mümkün.

Geçtiğimiz yıl “Ethereum katili” olarak tanınan Solana (SOL) ve Polkadot (DOT) gibi projeler oldukça büyük ilgi gördü. Ancak Krug, bu rakiplerin Ethereum’un egemenliği için önemli bir tehdit olmadığına inanıyor.

Etheruem, yüksek gas fee ve yavaş işlem sebebiyle eleştirilerin odağında olsa da Krug, Proof of Staka’e geçişin tamamlanmasının ardından Ethereum’un kripto sektötündeki üstünlüğünü artıracağını düşünüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x