Yükleniyor...

Paribu CEO’su: Medyada Çok Ciddi Şekilde NFT Konuşuluyor

Paribu CEO'su Yasin Oral, Webrazzi Summit 2022 Girişimcilik ve Teknoloji Konferansı’nda kripto sektörü hakkındaki görüşlerini paylaştı.

Paribu CEOsu Medyada Cok Ciddi Sekilde NFT Konusuluyor

Paribu CEO’su Yasin Oral, Webrazzi Summit 2022 Girişimcilik ve Teknoloji Konferansı’nda kripto sektörü hakkındaki görüşlerini paylaştı.

Blockchain bağlantılı teknolojilerle ilgili görüşlerini dile getiren Oral, yaptığı konuşmada sektördeki birçok farklı faaliyet alanını ele aldı.

Paribu CEO’su Yasin Oral: Blockchain Teknolojileri Geleneksel Finansta Baskın Olacak

Paribu CEO’su Yasin Oral, Webrazzi Summit 2022 Girişimcilik ve Teknoloji Konferansı’nda kripto para borsa hizmetlerinin ve sektörün geleceğine yönelik düşündüklerini paylaştı.

Kripto para borsası Paribu‘nun kurucusu Oral, kendi şirketleriyle ilgili olarak yatırımların azaldığı bir dönemde, kendi yatırımlarının arttığını söyledi. Kendilerini bir teknoloji şirketi olarak tanımlayan CEO ayrıca, genişleme planlarına değinerek, yurt dışı yapılanmasının tamamlanmak üzere olduğunu ve üç ülkede şirket kurulumlarının tamamladığını belirtti.

Her fırsatın başka yeni bir fırsatı doğurduğunu söyleyen Oral’a göre, ilerde geleneksel finanstaki pek çok şey, yerini blockchain’den aldığı teknolojilere bırakacak. Oral, NFT’lerin ise henüz tam olarak anlaşılamadığını ve bu nedenle medyada çok ciddi bir şekilde NFT’lerin konuşulduğunu söyledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner