Yükleniyor...

Paribu Harbiye Açıkhava Konserleri başlıyor

Paribu, Harbiye Açıkhava konserlerinin isim sponsorluğunu üstlendi.

paribu coinkolik

Paribu, Harbiye Açıkhava konserlerinin isim sponsorluğunu üstlendi. Atlantis Yapım organizasyonuyla gerçekleşecek Paribu Harbiye Açıkhava Konserleri 19 Haziran’da başlıyor.

Türkiye’nin alanında öncü teknoloji şirketi ve lider kripto para işlem platformu Paribu, kültür sanat alanındaki iş birliklerine bir yenisini ekledi. Her yıl müziğin en popüler isimlerinin seyirciyle buluştuğu Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu, bu sene Paribu Harbiye Açıkhava Konserleri’ne ev sahipliği yapacak.

Atlantis Yapım organizasyonuyla gerçekleşecek konserler 19 Haziran’da başlayacak; yaz ve sonbahar dönemi boyunca sürecek.

Müziğin usta isimleri Harbiye Açıkhava sahnesinde

Paribu Harbiye Açıkhava Konserleri 19-20 Haziran akşamı saat 21.00’de gerçekleşecek Kenan Doğulu konseriyle başlıyor. Ardından 26 Haziran’da Bülent Ortaçgil, “Kadın Sesi Değmiş Şarkılar” projesi ile sahnede olacak. Bülent Ortaçgil’in konseri; Zuhal Olcay, Ceylan Ertem, Jehan Barbur, Melike Şahin ve Sena Şener’i de aynı sahnede buluşturacak.

Emir Can İğrek, 27 Haziran akşamı ikinci kez Harbiye Açıkhava sahnesine çıkacak. Bu yaz Paribu Harbiye Açıkhava Konserleri’nde en çok sahne alacak isimlerden biri olan Mabel Matiz ise toplamda 8 konser gerçekleştirecek. Sanatçı, ilk olarak 28 ve 29 Haziran’da Açıkhava’da olacak.

30 Haziran akşamı Paribu Harbiye Açıkhava Konserleri kapsamında 30. yıl konserini gerçekleştirecek olan Şevval Sam, sanat hayatında geride bıraktığı 30 yılı sahnede hayranları ile birlikte kutlayacak. Zeynep Bastık ise 1 Temmuz’da Açıkhava’da izleyici ile buluşacak.

Paribu Harbiye Açıkhava Konserleri biletleri Biletix ve Bubilet’te satışta. Gelecek konserleri Paribu sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilirsiniz.

Paribu hakkında:

2017 yılında kurulan Paribu, alanında öncü teknoloji şirketi ve lider kripto para işlem platformu olarak faaliyetlerini sürdürüyor. 7/24 hizmet veren Müşteri Deneyimi İş Birimi ile 7 milyon kullanıcısına hızlı, kolay ve güvenli kripto para işlem hizmeti sunuyor. Türkiye’nin ilk bağımsız blokzincir projesini geliştiren Paribu, ekosistemdeki farklı projeleri de finansal ve teknolojik yatırımlarla destekliyor. Blokzincir bilinirliğini artırmak adına çalışmalar yürütürken; kültür sanat, spor ve eğitim alanlarında sorumluluk alarak yarının dünyasına katkı sağlıyor. Doğru bilginin kaynağı ParibuLog’da sektöre dair içerikler yayınlıyor. Paribu hakkında daha fazla bilgi için www.paribu.com adresini kullanabilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner