Yükleniyor...

Bu 5 altcoin hızlı toparladı: Yükselişe hazırlanıyorlar!

Bitcoin'in (BTC) 67 bin dolara düşmesiyle sarsılan altcoin piyasasında ilk hangi projeler toparlanma eğilimi gösterdi.

en çok yükselen 5 altcoin

Bitcoin’in (BTC) 67 bin dolara düşmesiyle sarsılan altcoin piyasasında ilk hangi projeler toparlanma eğilimi gösterdi.

71.000 doları kaybetmesinden sonra hızlı bir şekilde düşüş yaşayan Bitcoin, altcoin’leri adeta ezdi. Pek çok altcoin’de yüzde 10’dan fazla düşüş gözlemlendi. Daha sonrasında ise yükseliş eğilimi gösteren kripto paraların lideri, altcoin’lere can suyu oldu. Peki son 24 saatin en hızlı toparlayan projeleri hangileri oldu?

sol avax tia yükseliş

1- Bonk (BONK)

Solana ekosisteminin öncü memecoin’i BONK, Bitcoin’deki düşüşten hızlı bir şekilde sıyrıldı. Son 24 saatte yüzde 10,50 artış yaşayan memecoin, listenin ilk sırasına oturdu. Solana’nın ön plana çıkması ve memecoin trendinin devam etmesi halinde BONK’ta hareketlilik artabilir.

bonk solana sol kripto

2- Pepe (PEPE)

Ethereum ağının gözde memecoin’lerinden PEPE, son 24 saatte yüzde 9,80 yükseliş kaydetti. Listeye ikinci sıradan dahil olan PEPE, memecoin çılgınlığının devam ettiğine dair güçlü sinyaller verdi.

pepe kripto coin

3- Ondo (ONDO)

RWA alanının en yüksek piyasa değerine sahip olan altcoin’lerinden ONDO, son 24 saatte yüzde 4,75’lik bir performans gösterdi. Blackrock’un RWA yatırım yapmaya devam etmesi halinde ONDO’nun yükselişi daha da ivmelenebilir. Bu süreçte RWA’ya dair haber akışını takip etmek önemli olacaktır.

ondo altcoin kripto

4- Stacks (STX)

SEC tarafından onay alan tek kripto para STX, piyasa karşısında güçlü bir duruş sergiledi. Son 24 saatte yüzde 4,20 yükseliş yaşayan STX, boğa sezonuna yönelik olumlu sinyaller verdi.

stx stacks altcoin kripto

5- Oasis (ROSE)

Geçtiğimiz boğa sezonunun yıldızlarından olan popüler altcoin ROSE, son 24 saatte yüzde 3,40 artış gösterdi. Bu fiyat hamlesiyle yatırımcılarının yüzünü güldüren ROSE, listenin beşincis sırasına oturdu. ROSE yatırımcıları bundan sonraki fiyat hareketlerini merakla takip ediyor.

rose altcoin kripto boga

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner