Yükleniyor...

Paribu, Marketine Holo (HOT)’yu Ekliyor

Türkiye'nin dev kripto para borsalarından Paribu, marketine Holo (HOT)'yu ekliyor.

Paribu Holo HOT

Türkiye’nin dev kripto para borsalarından Paribu, marketine Holo (HOT)’yu ekliyor. Kripto para borsasının Twitter hesabından yapılan duyuruya göre, HOT yatırma ve çekme işlemleri 31 Ocak 2019 saat 10:00 itibariyle başlayacak. HOT/TL marketi ise yine aynı gün saat 16:00’dan itibaren hizmete açılacak.

32. En Büyük Kripto Para Birimi

CoinMarketCap’in verilerine göre toplam piyasa değeri bakımından 32. en büyük kripto para birimi olan Holo (HOT) şu anda 0,001154 dolardan el değiştiriyor. HOT oldukça sınırlı sayıdaki borsa marketinde işlem gören bir kripto para birimi ve Türkiye’deki kripto para yatırımcıları da Paribu sayesinde kripto para birimine yatırım yapabilme fırsatı bulacaklar.

Paribu, birkaç gün önce Tether (USDT) yatırma ve çekme işlemlerini başlatmış ve marketine USDT’yi eklemişti. Kripto para borsası 2019 Ocak’ta marketine 3 yeni kripto para birimini ekledi. HOT ile birlikte 2019 yılının ilk ayında borsa marketine eklenen kripto para biriminin sayısı 4’e yükselmiş oldu. Şu anda Paribu’da 10 kripto para birimi işlem görüyor ve HOT ile birlikte bu sayı 11’e yükselmiş olacak. Borsanın marketinde BTC, ETH, XRP, TRX, LTC, XLM, ADA, NEO, USDT, EOS ve son olarak eklenen HOT yer alıyor. Paribu’nun gelecekte daha fazla kripto para birimini marketine eklemesi bekleniyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner