Yükleniyor...

Paribu’nun Beklenen Mobil Uygulaması iOS ve Android için Kullanıma Sunuldu

Kripto para satın alma ve satma deneyimini baştan aşağıya değiştirecek bir bakış açısıyla tasarlanan Paribu'nun mobil uygulaması kullanıma sunuldu.

Paribu iOS ve Android Uygulaması

Kripto para satın alma ve satma deneyimini baştan aşağıya değiştirecek bir bakış açısıyla tasarlanan Paribu’nun mobil uygulaması kullanıma sunuldu. iOS ve Android işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılabilen Paribu’nun mobil uygulaması, kullanıcıların işlemlerini kolaylaştıracak çözümler sunuyor.

Uygulamadaki “Kolay Alış ve Satış” seçeneği ile kolay bir şekilde kripto para alıp, satılabilirken, “En Hızlı Yatırma ve Çekme” seçeneği ile hızlı bir şekilde para yatırıp, çekilebiliyor. Uygulama, modern ve kullanımı kolay arayüzü ile kripto para işlemlerini kolaylaştırıyor.

Uygulama aracılığıyla BTC, ETH, LTC, XRP, BCH, USDT, NEO, DOGE, ADA, HOT, EOS, XLM, TRX, BAT ve BTT işlem marketlerine kolay bir şekilde ulaşılabiliyor.

Paribu tarafından iOS ve Android platformlarında kullanıma sunulan resmi mobil uygulaması Google Play ve App Store’dan ücretsiz olarak indirilebilir. iOS cihazlar için uygulamayı buradan, Android cihazlar için ise uygulamayı buradan devam ederek indirebilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner