Yükleniyor...

Paribu, Paribu Reads ile okuyuculara yeni kitaplar sunuyor

Paribu Reads projesi kapsamında Paribu, Dünya Kitapseverler Günü'nde okuyucuları yeni kitaplar ile buluşturuyor.

Paribu

Paribu Reads projesi kapsamında Paribu, Dünya Kitapseverler Günü’nde okuyucuları yeni kitaplar ile buluşturuyor.

Doğru bilgiyi sunma ve teknolojiye yönelik kapsamlı içerikleri okuyuculara sunma hedefiyle hareket eden Paribu, Paribu Reads projesini tüm hızıyla sürdürüyor. Paribu Reads, bu Dünya Kitapseverler Günü’nde de okuyucuları yeni kitaplar ile buluşturuyor.

Paribu Reads ve Dünya Kitapseverler Günü kapsamında Paribu, Alex Tapscott‘ın ünlü eseri Dijital Varlık Devrimi‘ni okuyucuyla buluşturuyor. Ayrıca, Turan Sert‘in kaleme aldığı Sorularla DeFi kitabı da Storytel’de yayınlanacak.

Paribu, Paribu Reads ile sahnede

Türkiye’nin önde gelen teknoloji şirketlerinden Paribu, Paribu Reads ile 9 Ağustos Dünya Kitapseverler Günü‘nde okuyucuları selamlıyor. Paribu Reads aracılığıyla Paribu, finans, blokzincir ve teknoloji okuryazarlığının artmasını destekliyor.

Dünya Kitapseverler Günü‘nde Paribu Reads, yeni kitapları okuyuculara sunuyor. Bu yılın kitabı, Alex Tapscott imzalı Dijital Varlık Devrimi olacak.

Daha önce Paribu, aynı yazarın Blokzincir Devrimi kitabını okuyucular ile buluşturmuştu. Ayrıca Turan Sert’in kaleme aldığı “Sorularla DeFi” kitabı da Storytel’de okuyucuların erişimine sunuldu.

Küresel ölçekte kitaplar Paribu Reads’de

Paribu Reads, doğru bilginin insanlara ulaşmasını sağlamak amacıyla Paribu tarafından oluşturuldu. Proje, bugüne kadar üç kitabın okuyuculara sunulmasında öncülük etti.

Paribu çatısı altındaki Paribu Reads‘de bugüne kadar, merkeziyetsiz finansa dair Bitcoin ve blokzincir hakkındaki temel bilgilerin kaynağı niteliğindeki Anthony Lewis imzalı Bitcoin ve Blokzincirin Temelleri kitabı, kapsamlı bilgileri yalın ve anlaşılır bir dille okuyuculara aktaran Turan Sert’in Sorularla DeFi kitabı ve blokzincir teknolojisinin çok yönlülüğünü, farklı alanlarda nasıl konumlandırılabileceğini örneklerle anlatan Alex Tapscott ve Don Tapscott’ın kaleme aldığı Blokzincir Devrimi kitapları okuyucuyla buluşturuldu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner