Yükleniyor...

Coinbase’in Base ağı, 22 balinayı riskli varlıklara itti

Kripto balinaları, yeni çıkan Coinbase'in Base ağında riskli varlıklar üzerinde alım satım yapmayı tercih ediyor.

Coinbase balina

Kripto balinaları, yeni çıkan Coinbase‘in Base ağında riskli varlıklar üzerinde alım satım yapmayı tercih ediyor.

Tüm kripto piyasasının merakla beklediği Coinbase’in Base ağı yayına girdi. Base, sunduğu verimli blockchain teknolojisiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Base üzerinde işlem yapmaya başlayan kripto balinaları ise farklı bir ilerleyiş sergiliyor. Nansen’in radarına aldığı 22 balina, Base ağında memetoken’lar ve riskli varlıklar ticareti yapıyor. Balinaların ilgisindeki kripto para birimleri ise şaşırttı.

Base, balinaları farklı şekilde cezbediyor

Coinbase’in blockchain girişimi olan Base, resmi olarak yayına girdi. Base, balinaları bünyesine çekmeye başladı. Ancak balinalar, Base ağında farklı şekilde ticaret yapıyor. Bu ticaret, genellikle riskli varlıklar üzerinde gerçekleşiyor.

Kripto veri platformu Nansen, 22 balinanın yeni piyasaya çıkan Base üzerinde yüksek riske sahip kripto para birimlerini tercih ettiğini ortaya çıkardı. Base’de en yüksek ticarete sahip olan 22 cüzdan, ARB, RLB, PEPE, TOSHI, HarryPotterObamaSonic10Inu ve BALD alım satımında bulundu.

Balinalar ayrıca, Telegram botuna ait bir kripto para birimi olan UNIBOT için de alım satım gerçekleştirdi. Nansen, bu balinaların köprü yöntemiyle 100 den fazla ETH’yi Base ağına taşıdığını aktardı.

Nansen analisti Niklas Polk, balinaların Base üzerindeki işlemlerini memetoken yanlılığı olarak yorumladı. Polk’a göre henüz yeni olan Base ağında memetoken’lardan başka bir seçenek yoktu ve balinaların çoğu bu yöntemi tercih etti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner