Yükleniyor...

Paribu, Paribu Cineverse Projesini Tanıttı

Türkiye'nin önde gelen kripto para borsalarından Paribu, CGV Mars Cinema Group ile iş birliği kapsamında ParibuCineverse'yi duyurdu.

Paribu ParibuCineverse Projesini Tanitti

Türkiye’nin önde gelen kripto para borsalarından Paribu, CGV Mars Cinema Group ile iş birliği kapsamında ParibuCineverse‘yi duyurdu.

Paribu ve CGV Mars Cinema Group, yeni iş birliğini basın mensupları için düzenlediği bir toplantıda duyurdu. Zorlu Center’daki sinema katında düzenlenen toplantıda Paribu Cineverse tanıtıldı. 5 yıllık süreyle yapılan iş birliğinin bazı detayları için sahneye, Paribu CEO’su Yasin Oral ve CGV Cinema Group CEO’su Jong Min Jung çıktı.

Paribu Yenilikçi Adımlarına Devam Ediyor

Yekta Kopan‘ın moderasyonundaki basın toplantısı ile birlikte Cinema ve Metaverse kelimelerinden türetilen Cineverse evreninin kapıları açıldı. Türkiye’nin önde gelen kripto borsası, sürdürülebilir başarıyla, sinema deneyimini bir adım ileriye taşımak istiyor. Bu kapsamda tüm CGV Mars Cinema Group’un sinema salonları artık Paribu Cineverse adıyla hizmet verecek.

Paribu’nun şimdiye kadar birçok kültür sanat faaliyetinde sponsor olarak yer aldığı, şirketin kültür sanata önem verdiği söylenebilir. Yasin Oral bunun sebebi ‘seviyoruz’ olarak açıkladı. Ayrıca yapılan iş birliğine değinen Yasin Oral, şu açıklamalarda bulundu;

Paribu olarak, bizi geleceğe taşıyan değerlerin korunması, geliştirilmesi ve herkes için erişilebilir olması gerektiğine inanıyoruz. Bu sebeple bir teknoloji firması olarak sorumluluk alıyor ve bu alanlara katkıda bulunuyoruz. Sinema da bizim için yeni bir alan değil. Pandemiden bu yana desteklerimizle sinemanın yanında yer aldık. Kurduğumuz iş birlikleri ile ulusal ve uluslararası yapımların sinemaseverlerle buluşmasına destek olduk. Şimdi de sektörün en büyük oyuncusu CGV Mars Cinema Group ile birlikte sinemanın büyüsünü ve değerlerini koruyarak yarının sinemasını yaratmak için adım atıyoruz. Bu açıdan kurduğumuz iş birliği bizim için çok kıymetli. Sinema sektörü başta olmak üzere herkes için faydalı olmasını diliyoruz.

CGV Mars Cinema Group CEO’su Jong Min Jung, Paribu ile yapılan bu iş birliğinin sektöre ve Türkiye’ye çok faydası olacağına inanıyor. Ayrıca Yasin Oral, ilerleyen dönemde gerekli regülasyonlar tamamlanınca ve teknolojik altyapı oluşunca kripto ile bilet satışının olabileceğinin de sinyallerini verdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner