Yükleniyor...

Paribu Pizza Günü’nde 100 bin pizza hediye

Paribu, Bitcoin tarihindeki ilk alışverişin yıl dönümünü bu sene de Paribu Pizza Günü ile büyük bir kutlamaya dönüştürüyor.

bulten paribu

Paribu, Bitcoin tarihindeki ilk alışverişin yıl dönümünü bu sene de Paribu Pizza Günü ile büyük bir kutlamaya dönüştürüyor. 19-22 Mayıs tarihleri arasında, kullanıcılarına Yemeksepeti’nden 100 bin pizza hediye ediyor. 

Türkiye’nin alanında öncü teknoloji şirketi ve lider kripto para işlem platformu Paribu, Bitcoin tarihindeki ilk alışverişin yıl dönümünü bu sene de Paribu Pizza Günü ile kutluyor. Paribu, bugüne özel olarak kullanıcılarına 19-22 Mayıs arasında Yemeksepeti’ndeki seçili pizza restoranlarından alabilecekleri 100 bin pizza hediye ediyor. 

Paribu kullanıcıları, 19 Mayıs 2024 saat 16.00’dan itibaren kişiye özel hediye pizza kodlarını Paribu mobil uygulamasından alabilecek. Bu kod ile Yemeksepeti mobil uygulaması üzerinden pizza siparişlerini verebilecek. Kampanyadan Paribu hesabında en az 300 TL değerinde Bitcoin’i bulunan tüm kullanıcılar faydalanabilecek.  

Paribu Pizza Günü nedir?

22 Mayıs 2010’da Laszlo Hanyecz isimli bir kişi, iki büyük pizza karşılığında tam 10.000 Bitcoin ödedi. Bitcoin ile yapılan ilk alışveriş olarak tarihe geçen bu olay, dünya çapında her sene anılan bir gün haline geldi. Paribu, işte bu günü her yıl Paribu Pizza Günü ile kutluyor. 

Paribu Pizza Günü kampanyası hakkında detaylı bilgi almak ve katılım koşullarını öğrenmek için ParibuLog’u ziyaret edebilirsiniz. Paribu Pizza Günü reklam filmini Paribu’nun resmi Youtube kanalından izleyebilirsiniz

Paribu hakkında:

2017 yılında kurulan Paribu, alanında öncü teknoloji şirketi ve lider kripto para işlem platformu olarak faaliyetlerini sürdürüyor. 7/24 hizmet veren Müşteri Deneyimi İş Birimi ile 7 milyon kullanıcısına hızlı, kolay ve güvenli kripto para işlem hizmeti sunuyor. Türkiye’nin ilk bağımsız blokzincir projesini geliştiren Paribu, ekosistemdeki farklı projeleri de finansal ve teknolojik yatırımlarla destekliyor. Blokzincir bilinirliğini artırmak adına çalışmalar yürütürken; kültür sanat, spor ve eğitim alanlarında sorumluluk alarak yarının dünyasına katkı sağlıyor. Doğru bilginin kaynağı ParibuLog’da sektöre dair içerikler yayınlıyor. Paribu hakkında daha fazla bilgi için www.paribu.com adresini kullanabilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner