Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Altcoin Haberleri Paribu Platformuna İki Büyük Kripto Para Birimini Daha Ekledi

Paribu Platformuna İki Büyük Kripto Para Birimini Daha Ekledi

ABONE OL:google-news

Türkiye’nin önde gelen kripto para borsalarından Paribu iki büyük kripto para birimi için yatırma ve çekme işlemlerinin başladığını duyurdu.

Borsa tarafından Twitter’dan yapılan duyuruya göre, bugünden itibaren Cardano (ADA) ve Stellar (XLM) yatırma/çekme işlemleri başladı. ADA/TL ve XLM/TL marketleri ise Pazar günü (25/11/2018) saat 20:00’da hizmete açılacak.

Dördüncü büyük kripto para birimi XLM’nin ortalama piyasa fiyatı 0,18 dolar seviyesinde. Para biriminin toplam piyasa değeri 3.5 milyar dolar. Dokuzuncu büyük kripto para birimi ADA’nın ortalama piyasa fiyatı 0,044 dolar seviyesinde. Kripto para biriminin toplam piyasa değeri ise 1.1 milyar dolar.

Paribu, iki büyük kripto para birimini platformuna ekleyerek platformunda işlem gören kripto para birimi sayısını 7’ye çıkarmış oldu. Şu anda borsada Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Litecoin (LTC) ve EOS (EOS) işlem görüyor. ADA ve XLM’nin Paribu’ya eklenmesi sonrası Türkiye’deki yatırımcılardan göreceği ilgi ise büyük merak konusu.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar