Yükleniyor...

Paribu Platformuna İki Büyük Kripto Para Birimini Daha Ekledi

Türkiye'nin önde gelen kripto para borsalarından Paribu iki büyük kripto para birimi için yatırma ve çekme işlemlerinin başladığını duyurdu.

Paribu Stellar Cardano

Türkiye’nin önde gelen kripto para borsalarından Paribu iki büyük kripto para birimi için yatırma ve çekme işlemlerinin başladığını duyurdu.

Borsa tarafından Twitter’dan yapılan duyuruya göre, bugünden itibaren Cardano (ADA) ve Stellar (XLM) yatırma/çekme işlemleri başladı. ADA/TL ve XLM/TL marketleri ise Pazar günü (25/11/2018) saat 20:00’da hizmete açılacak.

Dördüncü büyük kripto para birimi XLM’nin ortalama piyasa fiyatı 0,18 dolar seviyesinde. Para biriminin toplam piyasa değeri 3.5 milyar dolar. Dokuzuncu büyük kripto para birimi ADA’nın ortalama piyasa fiyatı 0,044 dolar seviyesinde. Kripto para biriminin toplam piyasa değeri ise 1.1 milyar dolar.

Paribu, iki büyük kripto para birimini platformuna ekleyerek platformunda işlem gören kripto para birimi sayısını 7’ye çıkarmış oldu. Şu anda borsada Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Litecoin (LTC) ve EOS (EOS) işlem görüyor. ADA ve XLM’nin Paribu’ya eklenmesi sonrası Türkiye’deki yatırımcılardan göreceği ilgi ise büyük merak konusu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner