Anasayfa Altcoinler Paribu Portföyüne TRON'u (TRX) Ekledi

Paribu Portföyüne TRON’u (TRX) Ekledi

Günlük işlem hacmi bakımından Türkiye’nin en büyük kripto para borsaları arasında yer alan Paribu, son zamanlarda platformuna eklediği kripto para birimleri ile büyümeye devam ediyor. Daha önce platformuna Ripple (XRP), Ethereum (ETH), Stellar (XLM), Cardano (ADA), Litecoin (LTC) ve EOS’u (EOS) ekleyen Paribu, şimdi de TRON’u (TRX) platformuna eklediğini duyurdu. Böylece borsada işlem gören kripto para birimi sayısı 8’e yükselmiş oldu.

TRX/TL Marketi Bugün Açılıyor

Dev Türk kripto para borsası, yaptığı duyuru ile TRON (TRX) yatırma ve çekme işlemlerini başlattığını duyurdu. Borsa tarafından yapılan duyuruda, TRX/TL marketinin bugün saat 20:00’da hizmete açılacağı kaydedildi. Şu andan itibaren borsa kullanıcıları, borsanın sunmuş olduğu TRX cüzdanına başka platformlardaki TRX’lerini yatırabilir veya çekebilirler.

CoinMarketCap’in verilerine göre şu anda TRON (TRX), 0,025 dolardan(0,137 TL) işlem görüyor. Kripto para biriminin 24 saatlik hacmi ise 652 bin dolar seviyelerinde. Geçtiğimiz günlerde önemli bir değer artışı gören TRON (TRX), toplam piyasa değeri bakımında en değerli 8. kripto para birimi haline gelmiş ve gündeme oturmuştu. TRX, şu anda topalm piyasa değeri bakımından 9. en büyük kripto para birimi konumunda. 2018’de dosya paylaşım platformu BitTorrent’i satın alan ve BitTorent kripto para birimini piyasaya sürmeye hazırlanan TRON’un ileriye dönük önemli planları bulunuyor. Bu da yatırımcıların kripto para birimine olan ilgisini artırıyor ve yatırım yapmalarını teşvik ediyor.

En güncel gelişmeleri Telegram grubumuzdan, Twitter hesabımızdan veya Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik'te yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Buradaki yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

Ethem Atmacahttps://www.coinkolik.com
Twitch yayıncısı PC oyuncusu, kripto para ve Blockchain sever edebiyat öğretmeni.

Yorum Yapın

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları