Yükleniyor...
Sponsored

Civic’in CEO’sundan Bitcoin için Pek İç Açıcı Olmayan Tahmin

Blockchain kimlik platformu Civic'in CEO'su Vinny Lingham, kısa vadeli Bitcoin (BTC) fiyat tahminini revize ederek finansal haber ağı Cheddar'a kripto para biriminin fiyatının 3.

Bitcoin BTC Fiyat

Blockchain kimlik platformu Civic’in CEO’su Vinny Lingham, kısa vadeli Bitcoin (BTC) fiyat tahminini revize ederek finansal haber ağı Cheddar’a kripto para biriminin fiyatının 3.000 doların altına düşebileceğini söyledi.

Piyasa Çökebilir Tahmini

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

BTC/USD’yi önümüzdeki aylarda 3.000 ila 6.000 dolar arasında işlem göreceğini öngören Lingham, piyasanın kırılacağını ve hatta çökebileceğini iddia etti. Lingham, Bitcoin’in Perşembe günü birkaç dakika içinde 250 dolar değer kaybederek 4.000 doların altına düşmesi sırasında bu değerlendirmelerde bulundu. Piyasadaki volatilite birkaç hafta boyunca devam eden yatay hareketleri izleyerek haftanın başında elde edilen kazanımları tümüyle sildi. Altcoin’ler Bitcoin’deki düşüşe paralel olarak daha büyük kayıplar gördü. Piyasadaki toplam değeri bakımından en değerli yirmi varlık 24 saat içinde yüzde 10’u aşan oranlarda değer kaybı gördü.

Cheddar’a verdiği demeçte, Civic’in 2017’deki ilk madeni para teklifinin (ICO) ardından büyük bir ilgi gördüğünü hatırlatan Lingham, CVC token’larının şu an piyasa fiyatının çok altında işlem gördüğünü, ancak bunun şirket için bir sorun olmadığını belirtti. Lingham, şirketin mevcut piyasa koşullarından çok hafif bir şekilde etkilendiğini, ICO’dan elde ettikleri kazanımları nakit olarak ellerinde tuttuklarını söyledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x