Yükleniyor...

Paribu’dan Dünya Sıralaması Rekoru

Türkiye’nin lider kripto para işlem platformu Paribu 14 Mart günü 1,5 milyar dolarlık hacmiyle dünyanın önde gelen borsalarını geride bıraktı.

Paribu

Türkiye’nin lider kripto para işlem platformu Paribu 14 Mart günü 1,5 milyar dolarlık hacmiyle dünyanın önde gelen borsalarını geride bıraktı.

Paribu, 14 Mart’ta 1,5 milyar dolarlık hacme ulaşarak Bitfinex, Poloniex, Bittrex gibi dünyanın en önemli platformlarının önüne geçti. Paribu, geçtiğimiz günlerde 100 milyar dolarlık hisse değerleme alan Coinbase’in ve Kraken’in ardından üçüncü sırada yer aldı.

2 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veren Paribu, daha önce WAVES, HOT ve CHZ hacimleriyle de önemli başarılara imza atmıştı.

1 Nisan 2020’de 15 milyon WAVES’lik hacmiyle bu kripto paranın hacim sıralamasında dünyada 1. olan Paribu, 4 Mayıs 2020’de de 12 milyon dolarlık HOT hacmiyle ilk sıraya yerleşti. Paribu aynı tarihte 1,4 milyon dolarlık CHZ hacmiyle dünyada ikinci oldu.

Paribu Hakkında

2017 yılında Yasin Oral’ın öncülüğünde kullanıma açılan Paribu, kullanıcılarına hızlı, kolay ve güvenli kripto para işlem hizmeti sunuyor. 2 milyondan fazla kullanıcısı bulunan platformda 7/24 kesintisiz kripto para işlemi ve TL yatırma çekme işlemi yapılabiliyor. Paribu, 7/24 hizmet veren Destek Birimi’yle kripto para işlemlerini kolaylaştırıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner