Yükleniyor...

Büyük Miktarlarda Ripple (XRP) Transferleri Gerçekleşti

En iyi kripto para borsaları, 279,3 milyon XRP token'ını hareket ettirirken, kripto para birimi 0,47 dolar aralığında kaldı.

ripple xrp transferi

En iyi kripto para borsaları, 279,3 milyon XRP token’ını hareket ettirirken, kripto para birimi 0,47 dolar aralığında kaldı.

Geçtiğimiz 24 saat içinde Coinbase de dahil olmak üzere büyük borsalar, şaşırtıcı miktarda 279,3 milyon XRP’yi büyük parçalar halinde transfer etti. Bunların en büyüğü 200 milyon XRP idi.

Taşınan toplam XRP miktarı 132.553.463 dolara eşit. Bu arada XRP, CoinMarketCap’e göre 23 Şubat’tan bu yana üç haftadan biraz fazla bir süredir olduğu gibi 0,47 dolar aralığında işlem görmeye devam ediyor.

Büyük Borsalar XRP Transferi Yaptı

Whale Alert kripto para izleme sistemi, son 24 saat içinde birkaç büyük XRP transferinin gerçekleştiğini tespit etti. Coinbase ile birlikte Binance ve BitGo, yukarıda bahsedilen XRP yığınlarının taşınmasında yer aldı.

Salı günü U.Today, Ripple fintech devinin 785 milyon XRP’lik dev bir işlem gerçekleştirdiğini bildirdi.

Coinbase, SEC’in Davaları ve XRP

Coinbase, SEC’in Ripple ve yüksek profilli yöneticilerinden ikisi olan eski ve mevcut CEO’lar Larsen ve Garlinghouse’a dava açmasının ardından alım satımını askıya almasına rağmen XRP’yi kullanmaya devam ediyor.

Coinbase’in kendisi de “yasadışı XRP ticaretine” izin vermek ve bu işlemler için ücret almaktan ötürü SEC ile yasal bir davaya karışmış durumda. Yine de, platform yakında halka açılmayı planladığından, SEC’in yasal işleminin potansiyel yatırımcıların gözünde itibarına fazla zarar vermediği görülüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner