Yükleniyor...

Paribu’dan Ethereum Merge Açıklaması Geldi

Paribu, Ethereum ağındaki yükseltmenin tamamen başarılı bir şekilde tamamlandığından emin olunana kadar Ethereum (ETH) ve ERC-20 token'larının yatırma ve çekme işlemlerini durduracak.

Paribudan Ethereum Merge Aciklamasi Geldi 1

Paribu, Ethereum ağındaki yükseltmenin tamamen başarılı bir şekilde tamamlandığından emin olunana kadar Ethereum (ETH) ve ERC-20 token’larının yatırma ve çekme işlemlerini durduracak.

Paribu, Ethereum ağ güncellemesinin başarıyla gerçekleşmesini bekleyecek. Paribu’dan bugün gelen açıklama Merge ile birlikte alınan önlemlerden bahsediyor.

Paribu, Ethereum Merge Tamamlanana Kadar Ağdaki İşlemlerini Donduracak

Kripto para platformları için de oldukça kritik bir öneme sahip olan Ethereum Merge’ü, platformların aksiyon almasını gerektiriyor. Bu bağlamda açıklama yapan Paribu, Ethereum Merge’ünün başarıyla gerçekleştiğinden emin olana dek Ethereum (ETH) ve ERC-20 token’larının yatırma ve çekme işlemlerini askıya alacak.

Duyuruda ayrıca, Paribu’nun Ethereum Proof of Stake ağını destekleyeceği ve bu ağda ETH kodları çalıştırılacağı belirtiliyor. Bunlara ek olarak açıklamada, güncelleme öncesi ETH cüzdanlarındaki varlıkların anlık görüntüsü (snapshot) alınacağı ve bununla birlikte yeni bir token oluşması durumunda Paribu’nun, listeleme kriterlerine göre konuyu değerlendirileceği belirtiliyor. Ek olarak Paribu kullanıcılarının bu süreçte herhangi bir işlem yapmasına gerek olmadığı da açıklamada yer alıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner