Yükleniyor...

Binance TR’den Ethereum Merge Hakkında Açıklama

Binance Türkiye, Ethereum Merge sırasında yeni bir token oluşabileceğinden dolayı güvenlik önlemlerini artırıyor.

Binance TRden Ethereum Merge Hakkinda Aciklama

Binance Türkiye, Ethereum Merge sırasında yeni bir token oluşabileceğinden dolayı güvenlik önlemlerini artırıyor.

Binance’e göre Ethereum Merge sırasında yeni bir token oluşabilir. Binance de bu nedenle ortaya çıkan fiyat oynaklığından kaynaklanabilecek alım-satım risklerini azaltmak ve fonların güvenliğini artırmak için önlem getiriyor.

Binance TR, Yeni Token Oluşturulursa ETH Olarak PoS Zincirini Alacağız

Kripto para borsaları için oldukça kritik bir sürece girmiş bulunmaktayız. Bir taraftan Ethereum geliştiricileri tarafından aktif olarak geliştirilen Merge’e sayılı günler kalırken, diğer taraftan borsalar bu yükseltmelere uyum sağlamaya çalışıyor. Bununla birlikte bazı geliştiriciler PoS’u desteklemediği için ETHPoW adında farklı bir fork’un da mainnet açıklamaları yapıldı. Merge’den 24 saat sonra başlayacak olan ETHPoW Fork’u çoğu borsa tarafından henüz destek almadı.

Binance de kısa bir süre önce yayımladığı bilgilendirme ile PoS ağını ETH olarak kabul edeceklerini açıkladı. Merge sırasında ETH çekim ve yatırma işlemlerini geçici olarak askıya alacaklarını belirten borsa, yeni bir token oluşması durumunda ağdaki 15.540.293 bloğunu temel olarak PoW’da kalan varlıkların kullanıcıların hesaplarına 1:1 oranında yatırılacağını açıkladı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner