Yükleniyor...

Paribu’dan Kripto Para Yatırımcılarına 2 Müjdeli Haber

Türkiye’nin önde gelen kripto para borsalarından Paribu, kripto para yatırımcılarına 2 önemli müjde verdi.

Paribu Card

Türkiye’nin önde gelen kripto para borsalarından Paribu, kripto para yatırımcılarına 2 önemli müjde verdi. Paribu’ya yeni üye olan herkes “ilk adım” hediyesi olarak 10 TL kazanacak. Bunun yanı sıra kripto para borsası, kullanıcılarının hesabına “Sıfır Komisyon” kampanyası tanımladı.

Popüler kripto para borsası Paribu, bugün kullanıcılarına güzel haberler verdi. Borsa bundan sonra yeni üye olacak kullanıcılarına “ilk adım” kampanyası kapsamında 10 TL verecek. Bu hediyeyi alabilmek için hesap oluşturduktan sonra kimlik doğrulaması yapmak gerekiyor. 

Sıfır Komisyon Kampanyası

Paribu, ayrıca 16 Kasım 2020’den önce en az bir kere Paribu üzerinden finansal işlem yapmış tüm kullanıcılarına %0 komisyon imkanı sunuyor. Bu kampanya Paribu mobil uygulaması ve web sitesinde geçerli olacak. Kampanyadan yararlanabilmek için yeni mobil uygulamaya bir kez giriş yapmak yeterli olacak.

PULml8YB

Paribu, kullanıcılarına şu bildirimi iletti:

“Paribu mobil uygulamasına girerek ‘Yeni versiyon, sıfır komisyon” kampanyası kapsamında kripto para işlemlerinizi komisyon ücreti ödemeden yapabilirsiniz.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner