Yükleniyor...

Paribu’nun desteğiyle “Evden okula, okuldan OMM’a”

Kültür sanat alanına verdiği desteklerine devam eden Paribu, bu kapsamda OMM - Odunpazarı Modern Müze ile iş birliği kurarak “Paribu ile Her Çarşamba Öğrencilerin Günü” uygulamasını başlattı.

paribu omm

Kültür sanat alanına verdiği desteklerine devam eden Paribu, bu kapsamda OMM – Odunpazarı Modern Müze ile iş birliği kurarak “Paribu ile Her Çarşamba Öğrencilerin Günü” uygulamasını başlattı.

Türkiye’nin alanında öncü teknoloji şirketi ve lider kripto para işlem platformu Paribu, OMM – Odunpazarı Modern Müze ile iş birliği kurarak çarşamba günleri, öğrencilerin müzeyi ücretsiz ziyaret edebileceği uygulamayı hayata geçirdi. 

UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi’nde yer alan Odunpazarı’nda konumlanan OMM – Odunpazarı Modern Müze; süreli sergileri, Türkiye’den ve dünyadan modern ve çağdaş sanat eserlerini sanatseverlerle buluşturuyor. 

Paribu ve OMM iş birliğinde her çarşamba öğrenciler, müzeyi ücretsiz ziyaret edebilecek. “Paribu ile Her Çarşamba Öğrencinin Günü” uygulaması,Türkiye’de öğrenim gören tüm öğrenciler için geçerli olacak.

Paribu’nun bu iş birliğine özel “Evden okula, okuldan OMM’a” sloganıyla hazırladığı reklam filmini Paribu YouTube kanalından izleyebilirsiniz.

OMM – Odunpazarı Modern Müze’nin güncel takvimini web sitesinden inceleyebilirsiniz.

Paribu hakkında

2017 yılında kurulan Paribu, alanında öncü teknoloji şirketi ve lider kripto para işlem platformu olarak faaliyetlerini sürdürüyor. 7/24 hizmet veren Müşteri Deneyimi İş Birimi ile 6 milyonun üzerinde kullanıcısına hızlı, kolay ve güvenli kripto para işlem hizmeti sunuyor. Türkiye’nin ilk bağımsız blokzincir projesini geliştiren Paribu, ekosistemdeki farklı projeleri de finansal ve teknolojik yatırımlarla destekliyor. Blokzincir bilinirliğini artırmak adına çalışmalar yürütürken; kültür sanat, spor ve eğitim alanlarında sorumluluk alarak yarının dünyasına katkı sağlıyor. Doğru bilginin kaynağı ParibuLog’da sektöre dair içerikler yayınlıyor. Paribu hakkında daha fazla bilgi için www.paribu.com adresini kullanabilirsiniz.

OMM Hakkında

Dünyaca tanınan Japon mimarlık ofisi Kengo Kuma and Associates’ın (KKAA) imzasını taşıyan ve etkileyici tasarıma sahip 4,500 m²’lik müze alanıyla OMM, eğitim programları, seminerler, sanatçı buluşmaları, atölye çalışmaları ve dinamik sergi programıyla kültürel gelişimin artırılmasını ve gençlerin sanatsal birikiminin güçlenmesini hedefliyor. Polimeks Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve koleksiyoner Erol Tabanca tarafından Eskişehir’de kurulan ve 7 Eylül 2019 tarihinde kapılarını ziyaretçilerine açan OMM’da koleksiyon sergilerinin yanı sıra, farklı disiplinlerden çağdaş sanatın uluslararası isimleri evrensel bir bakışla sergi programında yerini alıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner