Parler "Trump Legacy" İsimli NFT Koleksiyonunu Piyasaya Sürüyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Parler “Trump Legacy” İsimli NFT Koleksiyonunu Piyasaya Sürüyor

ABD'li muhafazakarlar arasında popüler olan sosyal medya platformu Parler, ABD eski başkanı Donald Trump'ı içeren bir NFT koleksiyonu piyasaya sürüyor.

trump

ABD’li muhafazakarlar arasında popüler olan sosyal medya platformu Parler, ABD eski başkanı Donald Trump’ı içeren bir NFT koleksiyonu piyasaya sürüyor.

NFT’de yer alacak olan Trump görüntüleri, ABD’li muhafazakar siyasi figürlerin resimleriyle tanınan bir sanatçı olan Jon McNaughton tarafından meydana getirildi. Parler CEO’su George Farmer yaptığı açıklamada, McNaughton stilinin ve dijital sunumunun, Parler’ın Web 3 teknolojilerine ve ifade özgürlüğüne olan bağlılığıyla mükemmel bir uyum içinde olduğunu söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

NFT gelirlerinin bir kısmının hayır kurumlarına gideceği duyuruldu.

Parler “Trump Legacy” NFT serisinin ilk bölümünde McNaughton’ın ERC-721 tokenları olarak Ethereum üzerinde basılan elle boyanan görüntülerden türetilen 10.000 sanat eseri yer alıyor.

NFT’nin ön satışları 20 Ocak’tan itibaren whitelist’te yer alan kişilere 0,10 ETH karşılığında satılacak. Kalan token’lar da daha sonra halka açık hale gelecek.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x