Yükleniyor...

PEPE Yatırımcısı, 263 Dolara Milyoner Oldu

Anonim bir kripto yatırımcısı, üç hafta önce 263 dolara aldığı PEPE'lerinden 8 milyon dolar kazandı.

dolar PEPE

Anonim bir kripto yatırımcısı, üç hafta önce 263 dolara aldığı PEPE’lerinden 8 milyon dolar kazandı.

Her yıl neredeyse bir memecoin’de patlama görülüyor. Geçtiğimiz yıllarda SHIB‘in yaptığı patlamayı, bu yıl PEPE gerçekleştirdi. PEPE, merkeziyetsiz borsada başladığı yolculuğunu Binance listelemesiyle taçlandırdı. Yaklaşık 3 hafta içinde gelişen olaylar zincirinde, onlarca erken yatırımcı PEPE sayesinde milyoner oldu.

263 Dolara PEPE Alan Bir Kişinin 8 Milyon Doları Oldu

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Piyasa değerinde 1 milyar doları aşan PEPE, Uniswap‘ta yolculuğuna başlamıştı. Uniswap’ta gem avcıları olarak tabir edilen bir grup, popüler kurbağa token’ının Binance’e girmesiyle milyoner oldu.

Pepecoin

Arkham tarafından açıklanan verilere göre, dimethyltryptamine takma adlı bir kripto yatırımcısı, 263 dolarını milyonlara çevirmeyi başardı. Bu kullanıcı, dün akşam saatlerinde de PEPE almaya devam ediyordu. En son 17 saat önce PEPE alan yatırımcı, 30 bin dolar harcadı.

Arkham’a göre, kullanıcının harcadığı 263 doların güncel durumu 8 milyon dolar civarında. Diğer taraftan PEPE, yaşadığı güçlü yükseliş ve yarattığı popülarite neticesinde bu ayın en çok konuşulan kripto para birimi oldu. PEPE, yükselişi esnasında piyasa değeri bakımından Arbitrum’u bile geride bırakmayı başardı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x