Yükleniyor...

Peter Schiff, Paul Tudor Jones’un Bitcoin (BTC) Hakkında Yanıldığını Söylüyor

Bitcoin (BTC) karşıtlığıyla tanınan Peter Schiff, Paul Tudor Jones'un Bitcoin hakkında yanıldığını ve varlığı en iyi enflasyon koruması olarak görülmesinin yanlış olduğunu söyledi.

peter

Bitcoin (BTC) karşıtlığıyla tanınan Peter Schiff, Paul Tudor Jones’un Bitcoin hakkında yanıldığını ve varlığı en iyi enflasyon koruması olarak görülmesinin yanlış olduğunu söyledi.

Schiff, her iki varlığın da son zamanlardaki büyümesinin rakamlarını ortaya koydu ve altının Bitcoin’den daha üstün olduğunu dile getirdi.

Schiff, geçtiğimiz yıl enflasyonun geçici olmadığını ve Bitcoin’in de %37 oranında düştüğünü tweetledi. Schiff bu arada altın değerinin de %12 oranında artış gösterdiğini ve bu sebeple Jones’un Bitcoin hakkında yanıldığını vurguladı.

Peter Schiff, 1Mart’ta atmış olduğu tweet’te Bitcoin’in “ölü kedi sıçramasının” yakında bitmesini beklediğini dile getirdi.

Bitcoin yazı kaleme alındığı sırada CoinMarketCap verilerine göre 38,945 dolar üzerinden işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner