Yükleniyor...

Pixels’ten Telegram hamlesi: Yeni oyun yolda olabilir!

Pixels, 2023 sonlarında Ethereum oyun ağı Ronin'e geçişi ve Şubat ayında piyasa sürülen sosyal çiftçilik oyunuyla en popüler kripto oyunlarından biri oldu.

pixels telegram kripto oyun

Pixels, 2023 sonlarında Ethereum oyun ağı Ronin’e geçişi ve Şubat ayında piyasa sürülen sosyal çiftçilik oyunuyla en popüler kripto oyunlarından biri oldu. Ve şimdi geliştiriciler aynı evrendeki diğer oyunları keşfediyor.

Pixels Chapter 2 oynanış hakkında yakın zamanda yapılan bir röportajda, kurucu Luke Barwikowski, Decrypt’in GG’sine stüdyonun Pixels evreninde başka oyunlar üzerinde çalıştığını ve bu seri genişletmelerini keşfetmek için harici geliştiricilerle işbirliği yaptığını söyledi.

Barwikowski, yaklaşık 19 tam zamanlı çalışandan oluşan dahili ekibinin bu Pixels evreni oyunları için üst düzey bir yön belirlediğini ve ardından bunları geliştirmeleri için harici stüdyolara devrettiğini söyledi. Ekibinin daha sonra bunları halka sunmadan önce blockchain öğeleri ve kullanıcı edinme öğeleri ekleyeceğini de sözlerine ekledi. “Eğlenceli şeyler geliyor,” diye belirtti. Ve buna Telegram tabanlı bir oyun da dahil olabilir.

telegram ton usdt tether

Telegram, dokun-kazan trendi ile popülaritesini koruyor

Telegram‘ın kripto oyun ekosistemi, bu baharda 35 milyon oyuncuyu çeken ve ardından bu yılın şimdiye kadarki en büyük oyun token’ını The Open Network aracılığıyla piyasaya süren Notcoin adlı dokun-kazan oyunu sonrasında son aylarda patlayıcı bir talep gördü.

Hamster Kombat o zamandan beri çok daha büyük bir kitleye ulaştı, iddiaya göre 200 milyondan fazla oyuncuya ulaştı, hatta o kadar çok ilgi topladı ki İran yetkilileri geçen haftaki başkanlık seçimlerinde vatandaşların oy kullanmasını engelleyeceğinden endişelendi. Diğer yükselen Telegram oyunları arasında Yescoin, Catizen ve TapSwap yer alıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner