Yükleniyor...

Polygon Arzı Dört Yılın En Düşük Seviyesinde

Kripto analitik firması Santiment, Polygon (MATIC) arzının dört yılın en düşük seviyesinde olduğunu söyledi.

Kripto analitik firması Santiment, Polygon (MATIC) arzının dört yılın en düşük seviyesinde olduğunu söyledi. 

Santiment yakın zamanda paylaştığı yeni analizinde, MATIC arzının yalnızca yüzde 7,1’inin şu anda borsalarda bulunduğunu ve bunun kripto varlığın 2019’da piyasaya sürülmesinden bu yana en düşük seviye olduğunu belirtiyor. 

MATIC, Yılın Başından Bu Yana Yüzde 47 Arttı

Santiment, düşük borsa arzının yatırımcıları biraz rahatlatması gereken sınırlı satış fırsatları anlamına geldiğini söylüyor. 

Santiment ayrıca Polygon’un MATIC’e yatırılan her bir doların ortalamasını temsil eden ortalama dolar miktarını da inceliyor. Santiment’e göre, yatırılan ortalama dolar miktarı eğrisinde meydana gelen çok sayıda büyük düşüşle birlikte hareketsiz varlıklar da bazı hareket belirtileri gösterebiliyor. Genellikle bu eğri düzleştiğinde, bazı eski adreslerin varlıklarını yeniden dolaşıma soktuğunu anlayabiliyoruz ve bu durum da varlık için olumlu bir gelişme olarak görülüyor.

MATIC, bu yazının yazıldığı sırada 1,11 dolar seviyesinden işlem görüyordu. Piyasa değerine göre 10. sırada yer alan kripto varlık son 24 saatte yüzde 0,51 arttı ancak son yedi gün içinde yüzde 1,75’ten fazla düşüş yaşadı. 2023 yılının geneline baktığımızda ise MATIC’in yılın başından bu yana yüzde 47 artış yaşadığını görüyoruz. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner