Yükleniyor...

Dogecoin (DOGE), Nisan Ayında Bu Fiyata Ulaşabilir!

CoinMarketCap kripto para topluluğunun yayınlamış olduğu Nisan ayı Dogecoin (DOGE) fiyat tahmini, DOGE yatırımcılarında ilgi yarattı.

Dogecoin

CoinMarketCap kripto para topluluğunun yayınlamış olduğu Nisan ayı Dogecoin (DOGE) fiyat tahmini, DOGE yatırımcılarında ilgi yarattı.

CoinMarketCap topluluğunun son haftalarda altcoin’ler hakkındaki bulundukları fiyat tahminleri, kripto ekosisteminde konuşulmaya devam ediyor. Mart ayı itibariyle son tahmin doğruluğu yüzde 92,13 olan CoinMarketCap topluluğu, bu seferde memecoin’lerin trend yakalamasıyla birlikte DOGE fiyat tahmininde bulundu. Genel olarak yüzde 87’lik doğru tahmin oranına sahip olan topluluk, DOGE için Nisan ayında bulunduğu fiyat tahminiyle DOGE takipçilerini heyecanlandırmış gözüküyor.

8261645f7154b4107e1f5a8f8f9e3a884d6b0328

Topluluktan Dogecoin (DOGE) Fiyat Tahmini!

Twitter’ın anasayfasına Dogecoin (DOGE) logosunu eklemesinden sonra ivme yakalayan köpekli coin’lerde, odaklar ilk olarak DOGE’deydi. CoinMarketcap topluluğunun da belirtmiş olduğu Nisan ayı DOGE fiyat tahmini, memecoin’lerde devam edebilecek yükselişin habercisi olabilir.

Yaklaşık olarak 1000 üyenin oyuna dayanan DOGE fiyat tahminine göre, DOGE fiyatının Nisan ayı içersinde 0,0873 doları görmesi bekleniyor. DOGE’nin liderliğinde büyük bir ivme yakalayan memecoin’ler, gündemde kalmaya devam ediyor. Büyük bir başar oranına sahip olan topluluğunun yayınlamış olduğu fiyat beklentisi, bu konunun en büyük destekçilerinden oldu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner