Yükleniyor...

Ethereum, Güncelleme Öncesinde Kan Kaybediyor!

İlerleyen saatlerde Shapella güncelemesini gerçekleştirecek olan Ethereum ekosisteminin verileri, düşüş şeklinde ilerlemeye devam ediyor.

eth

İlerleyen saatlerde Shapella güncelemesini gerçekleştirecek olan Ethereum ekosisteminin verileri, düşüş şeklinde ilerlemeye devam ediyor.

Shapella güncellemesinin kripto camiasına heyecan getirmesinden sonra, Ethereum’dan (ETH) ürkütücü veriler geldi. Geçtiğimiz günlerde 1940 dolara ulaşan ETH, 7 aylık fiyat zirvesini görmüştü. Fakat güncelleme tarihi yaklaşıldıkça olumsuz şekilde seyreden ETH, kripto yatırımcılarında soru işareti yarattı. Yüzde 2,46’lık fiyat düşüşüyle günü geçiren ETH’da, Shapella güncelemesine yakladıkça güç kaybeden veriler dikkat çekti.

Ekran Resmi 2023 04 12 12.22.41

Ethereum (ETH), Hakimiyetini Kaybediyor!

Yaklaşık olarak üç gün içersinde yüzde 3,41 oranında hakimiyetini kaybeden ETH, beklentileri şuanlık karşılayamıyor. Kripto yatırımcılarını ikiye bölen bu güncelleme, son veriler ile birlikte daha da rekabet ortamı yarattı. Bir kesim, Shapella güncellemesinin yukarı yönlü sert fiyatlamaya öncülük edeceğini belirtirken, diğer kesim ise, düşüşün başlangıcı şeklinde adlandırıyordu.

Hem fiyat hemde hakimiyet bakımından kripto pazarında gücünü kaybeden ETH, özellikle de güncellemeyi dört gözle bekleyen kullanıcıları üzmüş görünüyor. Şuan için güncellemenin net bir hareketi olmasada yavaş yavaş gücünü yitiren veriler, ETH için tehlike çanlarını çalıyor olabilir.

Ekran Resmi 2023 04 12 12.46.29

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner