Yükleniyor...

Avalanche’ın Alt Ağını Test Edecek Firmalar Arttı

Wisdom Tree ve T.

avalanche

Wisdom Tree ve T. Rowe, Avalanche‘ın Blockchain alt ağını test edecek olan TradFi firmaları arasında.

T. Rowe, Wisdom Tree, Wellington ve Cumberland gibi finansal kurumlar, ticaret yürütme ve mutabakatları daha verimli hale getirmek için Avalanche’ın (AVAX) Evergreen alt ağı “Spruce”a katılıyor.

Avalance’ın Layer-1 Alt Ağı Spruce İlgi Çekiyor

Avalanche‘ın Evergreen alt ağı Spruce’a katılacak olan finansal kurumlar arasında, yatırım yönetim şirketi T. Rowe Price Associates, ETF sağlayıcısı Wisdom Tree, varlık yönetimi şirketi Wellington Management ve kripto pazarları için likidite sağlayıcısı Cumberland bulunuyor.

avalanche avax

Avalanche‘ın Evergreen alt ağı Spruce, bir dizi Blockchain dağıtımı ve aracı sunmayı amaçlayan ‘Evergreen Subnets kapsamında yer alıyor. Spruce, izin verilen bir doğrulayıcı seti ve işlemleri güçlendirmek için özel bir gas belirteci olan Ethereum Sanal Makinesi (EVM) tabanlı bir zincir olarak tasarlanmıştır.

Finansal kurumlar, Spruce‘u bir test ağı olarak kullanarak, zincir üstü ticaret yürütme ve takasın faydalarını ölçebilecekleri çeşitli uygulamalar ve varlıklar için değerlendirebilecekler. Test ağı, kurumların sermayeyi riske atmadan Avalanche’ın alt ağ mimarisinin tam işlevselliğini deneyimlemesine olanak tanıyan değersiz belirteçler kullanacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner