Yükleniyor...

Popüler Analist, Aave ve İki Ethereum Rakibinin Fiyat Hareketlerini İnceledi

Popüler bir kripto para analisti, Aave (AAVE) ve iki Ethereum (ETH) rakibinin patlama yapmasını beklediğini söyledi.

top view statistics presentation with arrow

Popüler bir kripto para analisti, Aave (AAVE) ve iki Ethereum (ETH) rakibinin patlama yapmasını beklediğini söyledi.

Anonim analist Smart Contracter, merkeziyetsiz finans (DeFi) borç verme ve borçlanma protokolü Aave’nin %84’lük devasa bir düşüşün ardından bir yıl içinde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasının gerçek bir olasılık olduğunu söylüyor.

“Şu anda bunun gibi güzel grafikler bulmak aslında oldukça kolay, ancak gerçekten DeFi’yi tekrar inceliyorum. Rekt oldu ama bence böyle kalmayacak. Tüm kalbimle, önümüzdeki 12 ayın tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşacağına inanıyorum.”

Yazının yazıldığı sırada Aave 181 dolardan işlem görüyordu. Tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru bir hareket, Aave’nin yukarı yönlü önemli bir potansiyele sahip olduğunu gösteriyor.

Analistin listesindeki bir sonraki kripto para, akıllı sözleşme platformu ve Ethereum rakibi Avalanche (AVAX). Analist, AVAX’ın bir çıkış için hazır olduğuna inanan diğer analist TheGhost’un değerlendirmesine katıldığını söyledi. Yazının yazıldığı sırada Avalanche 93.21 dolardan el değiştiriyordu.

Smart Contracter’ın radarındaki son kripto para, merkeziyetsiz finans uygulamaları için bir blockchain olan Algorand’dır (ALGO). Kripto strateji uzmanı, ALGO’nun yükseliş momentumunu 1,00 doların üzerinde sürdürdüğünü görüyor.

“Bence iyi görünen 1,50-1,60 dolar arasında hareket. Bundan çok daha yüksek spekülasyonlar yapmaktan emin değilim.”

Algorand, yazının yazıldığı sırada 0,94 dolardan işlem görüyordu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x