Yükleniyor...

Popüler Analist, Bir Ethereum Rakibinin Ralli İçin Hazırlandığını Söyledi

Yakından takip edilen bir kripto para analisti ve trader, Cardano (ADA) dahil olmak üzere bir dizi altcoin için kısa vadeli bazı tahminlerde bulundu.

kripto altcoin

Yakından takip edilen bir kripto para analisti ve trader, Cardano (ADA) dahil olmak üzere bir dizi altcoin için kısa vadeli bazı tahminlerde bulundu.

Altcoin Sherpa olarak bilinen anonim trader, Cardano’nun (ADA) son dalgalanmadan sonra yükseliş için hala deposunda biraz yakıtının kaldığını ifade etti. Trader’a göre ADA, satıştan önce ani direncine koşmaya devam etmeli.

“ADA: Bence minimum 1,25 dolar gelir. Orada bir geri çekilme olabilir ve shortlar için daha yükseği hedefleyebilir.”

Sırada merkezi olmayan uygulama (DApp) platformu Near var. Altcoin Sherpa, 12 dolar civarında bir konsolidasyondan sonra, NEAR’ın daha sonra 20 doları hedeflemeden önce %30’luk bir ralliyle 16 doları görebileceğini söylüyor.

“Near: Plan aynı: 12 dolar civarında yüksek bir aralıkta konsolidasyonu bekleyin ve ardından BTC sabit kaldığı sürece 16 dolarlık seviyeyi hedefleyin.”

Analistin radarındaki bir diğer kripto para ise gizlilik odaklı Zcash (ZEC). Altcoin Sherpa, ZEC’nin son rallilerini güçlü bir şekilde sürdürmeye hazır olduğunu ve sonuçta mevcut fiyatının (204 dolar) üzerinde %25 ralli yapacağını söyledi.

“ZEC: ZEC/BTC çiftinde net bir trend yok, daha yüksek dipler ve daha düşük zirveler. Nasıl yorumladığınıza bağlı olarak potansiyel kopuştan bahsedilebilir. ZEC/USD çifti hala harika görünüyor ve bence sonunda 250 dolara gidiyor.”

Son olarak NFT topluluğu için oluşturulmuş bir altcoin olan ApeCoin’den bahseden analist şunları söyledi:

“Bugün iyi gidiyor ama bundan pek emin değilim, daha düşük zaman dilimlerinde piyasa yapısında potansiyel kayma. Satın almadan önce hala bu konuda çok daha büyük bir düşüş bekliyorum. Gelirse çifte tepe izleyin.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x