Yükleniyor...

Popüler Analist Büyük XRP Fiyat Tahminini Açıkladı, ATH Beklenebilir!

Popüler bir kripto para analisti, XRP'nin tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru güçlü bir hareketi ateşlemeye hazırlandığını ve Ethereum'a (ETH) olan talebin de sağlıklı göründüğünü ifade etti.

xrp

Popüler bir kripto para analisti, XRP’nin tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru güçlü bir hareketi ateşlemeye hazırlandığını ve Ethereum’a (ETH) olan talebin de sağlıklı göründüğünü ifade etti.

Anonim analist Credible, XRP’nin Mart ayında yaklaşık 0.30 dolardan Nisan ayında 2021’in en yüksek seviyesi olan 1.96 dolara yükseldiği bu yılın başlarındaki fiyat hareketini yansıttığını söyledi:

“Bu iki yapı birbirine benziyorsa, öyle oldukları içindir. Mevcut konsolidasyon dışında neredeyse ayna gibi görüntüler. Ama mevcut yapı daha büyük, daha uzun bir konsolidasyon yapısına sahip.

Konsolidasyon genişlemeden önce gelir.

Konsolidasyon ne kadar büyükse, takip eden genişleme de o kadar büyük olur.”

FCCTnduUcAIxQWU

XRP senaryoyu takip ederse, Credible takip eden fiyat hareketinin altıncı en büyük kripto varlığını tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.84 dolara geri götürebileceğini tahmin ediyor:

“10 dolara geçiş bu genişlemenin bir sonraki ayağından gerçekleşmeyecek. Bu sonraki adım bizi yeni ATH’ye (tüm zamanların en yüksek seviyesi) yaklaştıracak/belki biraz geçecektir. Bunu takip eden daha fazla konsolidasyon/genişleme dönemi olacak.”

Credible, XRP’nin bu döngüde 10 doları geçmesini beklediğini söyledi.

Credible, Ethereum konusunda ise şunları söyledi:

“Tedarik geri kazanımımızı sürdürdüğümüz için burada ETH gerçekten sağlıklı görünüyor ve önemli talep alanlarında düşüşlerden hızla satın alınıyor. Yeni ATH’ye pompalamaya devam edilebilir.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x