Yükleniyor...

Popüler Analist, Ethereum (ETH) ve Terra’da (LUNA) Yükseliş Öngörüyor

Anonim kripto para analisti Pentoshi, Bitcoin (BTC) hakimiyet tablosunda devam eden sıçramanın dijital varlık piyasası için olumlu bir gelişme olduğunu söylüyor.

eth luna analiz

Anonim kripto para analisti Pentoshi, Bitcoin (BTC) hakimiyet tablosunda devam eden sıçramanın dijital varlık piyasası için olumlu bir gelişme olduğunu söylüyor. Pentoshi, şu ifadeleri kullandı:

“Zayıf projelerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olduğu için piyasadaki ilk sağlıklı işaret. İnsanların tweetlere bakıp da tarihlere, saatlere, etkileşimlere ve yaşananlara inanamadıklarına cidden inanamıyorum.”

FKJMVXcWUAAJEiA
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bitcoin hakimiyet endeksi, BTC’nin toplam kripto para piyasası değerine oranını ölçer. Artan bir Bitcoin hakimiyeti, BTC’nin ya altcoinlerden daha hızlı büyüdüğünü ya da diğer kripto varlıklarının BTC’den daha hızlı değer kaybettiğini gösterebilir.

Pentoshi’ye göre, altcoinler önümüzdeki aylarda BTC’den daha hızlı değer kaybedecek, bu da aşırı spekülasyondan değer yatırımına doğru bir kaçış olduğunu gösteriyor.

Yazının yazıldığı sırada, Bitcoin’in piyasa değeri, 2022’nin en düşük seviyesi olan %39,15’ten yükselerek %40’a ulaştı.

FKOw5oMXIAEVQaT

Ethereum’a bakıldığında Pentoshi, düşüş trendini sürdürmeden önce ikinci en büyük kripto para birimi için bir yükseliş öngörüyor.

“ETH iki aydır ilk kez olumlu yönde gelişiyor. Sıradaki seviyeler için 2700 dolar ve potansiyel olarak 2900 dolar diyebilirim.”

Terra’ya gelince, kripto para analisti, merkeziyetsiz finans (DeFi) ödeme ağının da bir sıçrama yapacağını söylüyor.

FKOzv5nXoAEZfpF

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x