Popüler Analist Polkadot (DOT), Cardano (ADA) ve VeChain (VET) Tahminlerini Açıkladı, Uyarılarda Bulundu! • Coinkolik
Yükleniyor...

Popüler Analist Polkadot (DOT), Cardano (ADA) ve VeChain (VET) Tahminlerini Açıkladı, Uyarılarda Bulundu!

Popüler kripto para analist Crypto Michael, yeni altcoin tahminlerini iletti.

altcoin

Popüler kripto para analist Crypto Michael, yeni altcoin tahminlerini iletti. Analist, Cardano, Solana ve VeChain fiyatlarını yorumladı.

Kripto stratejisti Michaël van de Poppe, Polkadot (DOT) konusunda son derece iyimserken, birkaç popüler altcoin’in daha fazla düzeltmeyle karşılaşabileceği konusunda uyarılarda bulundu. Analist, DOT’un mevcut piyasa döngüsünde 100 doların üzerine çıkmaya “programlanmış” göründüğünü söylüyor.

“Boğa döngüsüne girerken 37 dolar civarındaki alanın tutacağını varsayarsak, piyasaya şimdiden girip giremeyeceğinizi veya bir yeniden test olup olmadığını merak edebilirsiniz. Böylece potansiyel düşüşler ve potansiyel kazançlar için potansiyel bir senaryo elde edersiniz. Yani sizin için [yukarı yönlü] hedefler 75 ila 115 dolar. 38 dolar civarında sürdüreceğimiz gerçeğini analiz ederseniz, potansiyel kayıp ve geçersizlik önceki en düşük 32 dolardır.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Cardano’ya (ADA) gelince, Van de Poppe, piyasa değerine göre beşinci en büyük kripto paranın Bitcoin (BTC) tablosunda düşüş sinyalleri gönderdiğini söylüyor.

“Bitcoin’e karşı Cardano, burada yoğun bir düşüş eğilimi gösteriyor ve şu anda genel aşağı yönlü ivme ile sonuçlanan zayıflık var.”

Kripto para analisti, yayın sırasında yaklaşık 1,75 dolar değerinde olan 0,00002930 BTC civarındaki desteğin tutulması halinde ​​bir satın alma fırsatının ortaya çıkabileceğini söylüyor.

“Sürdürülmesini görmek istediğim can alıcı alan genel olarak bu seviye [1.75 dolar]. Eğer bu burada devam edecekse, ki bu zor, o zaman bu bölgelerde potansiyel long girişler için herhangi bir şey arıyorum. Bu değer kaybedilirse, yeniden yükselişe geçmeden önce 0.0000150 BTC [0.90 dolar] ve 0.00002 [1.19 dolar] BTC civarındaki alana bakacağımızı düşünüyorum.”

Van de Poppe, Solana’nın (SOL) “ağır düzeltme” yaşamasını beklediğini söyledi. Kripto analistine göre, ideal fırsat Solana’nın yaklaşık %67 oranında düzeltme yaparak SOL/BTC grafiğinde şu anda 80.40 dolar değerinde olan 0.00135 BTC seviyesine düşmesinden sonra olacak.

“Ağır düzeltme büyük ihtimalle gerçekleşecek. Bu noktada Solana’yı satın almak için baktığım bir bölge var. Bu bölge (0.00135 BTC). Oraya kadar Solana ile ilgilenmiyorum. Bu %67’lik bir düzeltici hamle.”

Kripto para analisti ayrıca, aşağı yönlü bir eğilim gösterdiğini söylediği tedarik zinciri yönetimi blok zinciri VeChain’e (VET) de bakıyor.

“Bu döngüde de görebildiğimiz şey, daha düşük zirveler [ve] daha düşük düşüşler yaptığımızdır. Ayrıca, direniş için daha önce verilen desteği de her zaman reddediyoruz.”

Van de Poppe’a göre, VET/BTC grafiğindeki “en iyi potansiyel giriş noktası”, sırasıyla 0.066 dolar ve 0.089 dolar değerinde 0.00000110 BTC seviyesi veya 0.00000150 BTC’dir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x