Popüler Analist Solana (SOL) ve Ethereum (ETH) Fiyat Tahminini Açıkladı • Coinkolik
Yükleniyor...

Popüler Analist Solana (SOL) ve Ethereum (ETH) Fiyat Tahminini Açıkladı

Popüler bir kripto para analisti, Solana (SOL) için 2022 fiyat hedeflerini belirledi.

sol eth aanaliz

Popüler bir kripto para analisti, Solana (SOL) için 2022 fiyat hedeflerini belirledi.

Yeni bir Soru-Cevap oturumunda InvestAnswers, Solana’nın (SOL) önümüzdeki altı ay boyunca nereye gideceği konusundaki tahminlerini paylaştı:

“400 dolar veya 450 dolar göreceğimizden oldukça eminim. Ve piyasa çılgına dönerse, 700 dolara kadar çıkabilir… Haziran ayına kadar önümüzdeki birinci veya ikinci çeyrekte çok fazla faaliyet olmasını bekliyorum.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yıl önce, Solana (SOL) 2 doların altında işlem görüyordu ve Kasım ayında yaklaşık 260 dolarla tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Altcoin, yazının yazıldığı sırada ise 169 dolardan işlem görüyordu.

Ethereum Fiyat Tahminlerini de Açıkladı

Stratejist ayrıca önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH) için de tahminlerini paylaştı.

“Dipleri seçin. Ethereum için 3500 doların harika bir fiyat olduğunu görüyorum. 29 Aralık’ta 3.500 dolardan düşmüştük. Bu, Ethereum’un son derece iyi bir değerde olduğuna inandığım bir yer çünkü önümüzdeki yıl içinde potansiyel olarak 3 kat artacak, özellikle de ETH 2.0 ile deflasyonist hale geleceği için artacak.”

Serenity olarak da bilinen Ethereum 2.0, ağın hızını ve ölçeklenebilirliğini artırmaya odaklanan yaklaşan bir güncellemedir.

InvestAnswers ayrıca, lider kripto para Bitcoin (BTC) hakkındaki düşüncelerini de paylaştı:

“Bu boğa koşusu sırasında her zaman 98.000 dolarlık Bitcoin’e ulaşacağımızı söylemiştim, [ama] bu kadar gecikeceğini bilmiyordum. Çin yasağı ve 11 hafta boyunca yaşanan durgunluk ardından korkunç bir Eylül. Aralık ayı da biraz berbattı. Ama 98.000 dolara ulaşacağımıza inanıyorum… Benimseme, zincir üstü ölçümler gibi şeylere baktığımda, büyük para girişi ilk çeyrekte gelecek. Mart ya da Haziran sonunda bir arada.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x