Popüler Analist Van De Poppe, Ethereum, Chainlink ve 3 Altcoin İçin Ralli Tahminlerinde Bulundu • Coinkolik
Yükleniyor...

Popüler Analist Van De Poppe, Ethereum, Chainlink ve 3 Altcoin İçin Ralli Tahminlerinde Bulundu

Popüler kripto para analisti ve trader Michaël van de Poppe, Ethereum'un (ETH) 20.

road forest

Popüler kripto para analisti ve trader Michaël van de Poppe, Ethereum’un (ETH) 20.000 dolara çıkabileceğini aynı zamanda Chainlink (LINK) ve diğer 3 altcoin’in de ralli başlatacağını düşünüyor.

Kripto para analisti, ilk olarak Ethereum ile alakalı görüşlerini paylaştı:

“ETH 2017 ve ETH 2021 arasında güzel bir karşılaştırma. 2017’de benzer bir yapıya sahipti ve %50’lik bir düzeltme ile kırıldı. Şimdi aynı fiyat hareketi %35’lik bir düzeltme ile gerçekleşiyor. ETH başına 15.000-20.000 dolar yolu hala açık.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para analisti ayrıca merkezi olmayan oracle ağı Chainlink konusunda da iyimser. Van de Poppe, LINK’in 29.42 dolar değerinde 0.0007 BTC’de dirence doğru yükseldiğini ve mevcut 0.00055 BTC’lik fiyattan (23.11 dolar) %27’lik bir hareketi temsil ettiğini ifade ediyor:

“Chainlink: ilk 20’deki en düşük değere sahip kripto para. Bu konuda ve oracles konusunda hala iyimserim.”

Trader’ın radarındaki bir sonraki kripto para, dağıtılmış uygulamalara, kurumsal kullanım durumlarına güç sağlamak için tasarlanmış bir blockchain platformu olan Elrond (EGLD). Van de Poppe’a göre Elrond, Bitcoin’e (EGLD/BTC) karşı 336,25 dolar değerindeki 0,008 BTC hedefine yönelik güçlü bir ralli için hazırlanıyor.

“Bu her zaman en erken koşuculardan biridir. Bu yılın başlarında, Şubat ayında ilk kripto paralardan biri olarak koştu. Güzel seviyede. Sanırım bu seviyeyi tuttuk ve [0,008 BTC]’ye doğru bir koşumuz daha var.”

Sıradaki, kripto para ise Van de Poppe’nin 0,48 dolar veya 0,41 dolar desteğin üzerinde kalması gerektiğini söylediği ödeme altyapısı platformu COTI (COTI).

“Bu iki seviyeden birine devrilmesi ve 1 dolara devam etmesi muhtemel.”

Trader’ın odağındai diğer kripto para ise Harmony (ONE). Van de Poppe’ye göre Harmony, Bitcoin çiftinde (ONE/BTC) şu anki 0,00000368 BTC’lik (0,15 dolar) değerinden yukarı doğru %90’lık bir ralliye hazırlanıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x