Yükleniyor...

Popüler Analiste Göre Bu 3 Altcoin Yükselişe Geçebilir

Popüler kripto para analisti ve trader'ı, Bitcoin (BTC) bir sonraki direnç seviyesine doğru ilerlerken üç altcoin'in yükselişe geçmesini beklediğini söyledi.

altcoin

Popüler kripto para analisti ve trader’ı, Bitcoin (BTC) bir sonraki direnç seviyesine doğru ilerlerken üç altcoin’in yükselişe geçmesini beklediğini söyledi.

Capo olarak bilinen anonim analist, Bitcoin’in önümüzdeki aylarda 100.000 doları aşmadan önce yakında 60.000 doları geçmesini beklediğini ifade etti. Altcoin piyasasına gelince, Capo, Bitcoin’in genel kripto pazarındaki hakimiyetini gösteren bir tablo paylaştı. Cap, tarihi bir direnç seviyesine dokunuyor. Trader, ufukta bir miktar kayma olduğuna inanıyor.

“Bazı insanlar BTC hakimiyeti %5 arttığı için ukala davranıyor. İyi şanslar.”

FBnISWZXEAQ3XGd

Genel altcoin piyasası ısınırken, Capo en büyük potansiyel kazancın Polkadot’ta (DOT) olabileceğini söylüyor. Analistin listesinde ise Cardano (ADA) ve Ethereum (ETH) da bulunuyor:

“DOT/BTC mega yükselişi bekliyorum. ADA/BTC çok yükselişte. ETH/BTC yükseliş bekliyorum. Burada BTC.D [Bitcoin hakimiyeti] konusunda iyimser olmak istiyorsanız, bu size kalmış. Ben tamamen altcoin’deyim.”

Yazının yazıldığı sırada, zincirler arası birlikte çalışabilirlik protokolü DOT geçen haftaya göre %18 arttı ve değeri şu anda 39.90 dolar.

Ölçeklenebilir merkezi olmayan platform ADA, neredeyse bir hafta öncesiyle aynı olan 2,20 dolarda bulunuyor.

CoinGecko’ya göre ETH, geçen Perşembe gününden bu yana %5 arttı ve şu anda 3776 dolar değerinde.

Capo ayrıca neden ufukta yeni bir altcoin sezonu gördüğünü şöyle açıklıyor:

“Şimdi Bitcoin yükseliş senaryosunu onaylıyor ve önümüzdeki birkaç ay içinde 100 bin dolar ve daha yüksek hedeflerin gerçekleşmesi muhtemel. Bu, insanların rahat etmesi ve altcoinler üzerinde spekülasyon yapmaya başlaması için mükemmel bir senaryo yaratacaktır.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x