Yükleniyor...

Popüler Analistler, Bitcoin (BTC) Fiyat Hareketini Yorumladı

Popüler analistler, Bitcoin'n (BTC) önceki gün 35.

btc sikisma

Popüler analistler, Bitcoin’n (BTC) önceki gün 35.000 dolardan 39.000 dolara kadar yaptığı güçlü hareketin ardından neler yaşanabileceğini anlattı.

Anonim kripto para analisti Credible, Bitcoin’in son iki gündeki yoğun sıçramasının arkasındaki katalizörün “agresif bir kısa süreli sıkışma” olduğunu söyledi.

“Dün agresif bir kısa süreli sıkışma gördük. Tutacağından emin değilim ama tutarsa ​​direnç 42.000 dolar. Sıkışmanın izini sürersek, bence son gönderiye göre 29.000-32.000 dolar arasında bir dip görüyoruz. Herhangi bir noktada, aylık direncin üzerinde yüksek bir zaman dilimi kapanışı, dip noktasının onaylandığını gösterir.”

Trader’lar Rusya’nın Ukrayna’ya karşı askeri harekatını ilan etmesinin ardından BTC’nin 35.000 doları kıracağına bahse giriyorlardı. Bunun yerine, lider kripto toplandı ve trader’ları 24 Şubat’ta 300 milyon doların üzerinde Bitcoin almaya zorladı ve ralliyi (kısa sıkışma) 26 Şubat’ta 40.000 dolara yükseltti.

Bitcoin’in 35.000 dolarda destek tutmayı başarmasıyla, diğer kripto analisti Smart Contracter, BTC’nin şimdi 35.000 ile 44.000 dolar arasında kısa vadeli bir aralık oluşturduğunu söylüyor.

“Bu gerçekten büyük BTC ters mumu. Dipte olup olmadığından emin değilim ama bu biraz takas edilebilir bir aralık olmalı.”

FMYx evakAANOQQ

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner