Popüler İsme Göre Dogecoin (DOGE), Birçok İnsanın Bitcoin'e (BTC) Girmesini Sağladı • Coinkolik
Yükleniyor...

Popüler İsme Göre Dogecoin (DOGE), Birçok İnsanın Bitcoin’e (BTC) Girmesini Sağladı

Kripto para fenomeni ve eski bir politikacı olan David Gokhshtein, Dogecoin'in (DOGE) insanları Bitcoin'e (BTC) çekmek için çok şey yaptığına inanıyor.

doge btc

Kripto para fenomeni ve eski bir politikacı olan David Gokhshtein, Dogecoin’in (DOGE) insanları Bitcoin’e (BTC) çekmek için çok şey yaptığına inanıyor. Ona göre DOGE, birçok insanın lider kripto para birimi Bitcoin’le tanışmasını sağladı.

Gokhshtein, tweetlerinde sıklıkla diğer kripto para birimlerinden bahseder. Gokhshtein, diğer paraların yanı sıra meme kripto para birimlerini de araştırıyor. Özellikle Dogecoin hakkında sürekli tweet atıyor ve arada sırada Shiba Inu’dan (SHIB) bahsediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Popüler isim dün DOGE hakkında bir tweet atarak 2013 yılında BTC parodisi olarak başlayan bu para biriminin birçok kişinin Bitcoin’e girmesini sağladığını belirtti.

Mark Cuban da Benzer Şeyler Söyledi

Daha önce verdiğimiz habere göre hafta sonu, milyarder-yatırımcı ve Dallas Mavericks’in sahibi Mark Cuban, bir podcast yayıncısı ve bir Bitcoin maksimalisti olan Preston Pysh ile Twitter’da DOGE hakkında tartıştı.

Bundan önce Cuban, Twitter Spaces’ta canlı bir sesli sohbete katıldı. Orada son zamanlarda söylediklerini tekrarladı ve DOGE’un kripto paralar hakkında bilgilenmenin eğlenceli ve ucuz bir yolu olduğunu dile getirdi. Yine de Cuban, Bitcoin’e hayran ancak bunun sadece büyük bir değer deposu olduğuna inanıyor. BTC’nin Dogecoin’den farklı olarak bir ödeme birimi olarak başarılı olabileceğinden şüphe duyuyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x