Popüler Kripto Para Analisti, Binance Coin (BNB) ve Ethereum (ETH) Tahminlerinde Bulundu • Coinkolik
Yükleniyor...

Popüler Kripto Para Analisti, Binance Coin (BNB) ve Ethereum (ETH) Tahminlerinde Bulundu

Yaygın olarak takip edilen bir kripto para analisti, Binance Coin (BNB) ve Ethereum (ETH) için yükseliş senaryoları öngörüyor.

what spend analysis

Yaygın olarak takip edilen bir kripto para analisti, Binance Coin (BNB) ve Ethereum (ETH) için yükseliş senaryoları öngörüyor. Analist ayrıca FTX borsasının token’ı FTT’nin de dibe vurmak üzere olduğunu söylüyor.

Binance Coin ile başlayan kripto analisti, token’ın Bitcoin (BTC) tablosunda tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasından birkaç adım uzakta olduğunu söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Smart Contracter’a göre Binance Coin de ABD doları tablosunda yeni bir rekora doğru ilerliyor.

“BNB/BTC tüm zamanların en yüksek seviyelerinde sadece %4 aşağıda, BNB/USD paritesi çok geride değil.”

FGHVF06VQAAlK1A
Kaynak: SmartContracter/Twitter


Ethereum hakkında konuşan Smart Contracter, Bitcoin (ETH/BTC) ile eşleştirildiğinde piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para biriminin kırıldığını söylüyor. Kripto analistine göre, ETH/BTC grafiğindeki kırılma aynı zamanda Ethereum/ABD doları çifti (ETH/USD) için bir yükseliş sinyali.

“ETH/USD paritesi tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığında, hepiniz geriye bakıp ‘kahretsin, belki de ETH/BTC kırılması gerçekten bir işarettir’ diye düşüneceksiniz.”

FTT değerlendirmesi de yapan analist, FTT’nin güçlü bir destek seviyesi etrafında bir dibe vurduktan sonra yukarı yönlü bir yöne devam edebileceğini söylüyor.

“Dostça hatırlatma, büyük FTT dibinin potansiyel olarak devam etmesi zaten 5 gündür temel alıyor. Tekrar hareket etmeye başlamadan önce burada daha fazla kalacağımızı sanmıyorum.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x