Yükleniyor...

Potansiyelli Yapay Zeka Coin’leri Hangileri?

Yapay zeka alanındaki yarış kripto endüstrisine de yansıyor.

yapay zeka 1

Yapay zeka alanındaki yarış kripto endüstrisine de yansıyor. Google’dan OpenAI’ye Microsoft’tan Amazon’a sektör devleri yapay zeka alanında çalışmalara devam ederken yapay zeka odaklı kripto coinler de yatırımcıların radarında yer alıyor.

“Her şeyi bilen” olarak nitelendirilen ChatGPT yapay zeka alanında öncü olsa da yakın zamanda PaLM 2’yi tanıtan Google, OpenAI’yi yakalamış gibi görünüyor. Microsoft ise Bing ve büyük şirketlere yaptığı yatırımlarla üretken yapay zeka ekosistemleri ile ilgili yarıştaki yerini alıyor.

Bu trendi yakalamak isteyen kripto sektöründeki geliştirici ekipler de yapay zeka destekli projelere ağırlık veriyor. Bu projeler arasında yapay zeka destekli alım satım ve istihbarat platformu yPredict, yapay zekadan güç alan internet ‘meme’si yaratıcı platformu AiDoge ve Web3 dünyasına adım atmak isteyen yatırımcıların işini kolaylaştırmayı hedefleyen Launchpad XYZ yer alıyor.

Ön satış etkinlikleri ile dikkat çeken bu projelerin coin’leri, potansiyel barındıran token’lar olarak görülüyor.

Launchpad XYZ Öne Çıkıyor

Gündemde geniş yer bulan, ancak pek çok kullanıcı için bilinmez bir dünya olan Web3 evrenine girişi kolaylaştırmayı hedefleyen Launchpad XYZ projesinin native coini Launchpad XYZ öne çıkıyor.

Kullanıcılara sunduğu geniş hizmet ve ürün yelpazesi ile Launchpad XYZ ekibi, yatırımcıların doğru cüzdan, dijital varlık ve blok zincirini bulmasına yardımcı olmayı hedefliyor.

Launchpad XYZ token (LPX) ön satış etkinliğinde ETH, USDT veya kredi kartı ile satın alınabiliyor.

AiDoge Ön Satışı Hızlı İlerliyor

Kullanıcıların internet geyiği anlamına gelen ‘meme’ (miim) yaratmasına olanak tanıyan ve bunu yaparken yapay zeka teknolojisinden yararlanan yenilikçi sosyal medya platformu AiDoge satın almak isteyen yatırımcılar ön satış etkinliğine yoğun ilgi gösteriyor.

11 aşamalı ön satış ile yatırımcısıyla buluşan AiDoge token, “Meme Yarat ve Kazan” mekanizması ile internet geyiklerine ilgi duyan geniş bir hedef kitleye hitap ediyor.

yPredict Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Yapay zeka destekli bir alım satım ve istihbarat platformu olmak için yola çıkan yPredict ise saniyelerin önemli olduğu yatırım dünyasında işleri kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Yapay zeka odaklı projelerin gelecek vadettiği günümüzde fiyat tahmini platformlarının yükselişini öngören yatırımcılar, yPredict satın almak için adeta birbiriyle yarışıyor.

Sadece yatırımcıları değil bilgisayar programcıları, borsa uzmanları ve analistleri de hedefleyen yPredict, tam donanımlı bir yapay zeka ekosistemi yaratmaya çalışıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner