Yükleniyor...

QRDO Vakfı ve EQ LAB, Warden Protocol’ü başlatmak için stratejik ortaklık duyurusu açıkladı!

QRDO ekosisteminin büyümesi ve gelişmesine adanmış olan QRDO Vakfı, Warden Protocol’ü başlatmak için önde gelen bir blokzinciri geliştirici laboratuvarı olan EQ LAB ile stratejik bir ortaklık kurduğunu açıkladı.

ck

QRDO ekosisteminin büyümesi ve gelişmesine adanmış olan QRDO Vakfı, Warden Protocol’ü başlatmak için önde gelen bir blokzinciri geliştirici laboratuvarı olan EQ LAB ile stratejik bir ortaklık kurduğunu açıkladı.

QRDO ekosisteminin büyümesi ve gelişmesine adanmış olan QRDO Vakfı, Warden Protocol’ü başlatmak için önde gelen bir blokzinciri geliştirici laboratuvarı olan EQ LAB ile stratejik bir ortaklık kurduğunu açıkladı. Bu ortaklık, Cosmos üzerine inşa edilen ve Fusionchain’i temel alan amaç tabanlı bir birlikte çalışabilirlik protokolü olan Warden Protocol’ü yakında piyasaya sürülmesini hızlandırıyor.

Warden Protocol, Cosmos-SDK üzerine inşa edilmiş modüler bir amaç merkezli blokzinciridir. En temel düzeyde, kullanıcıların çeşitli blokzincirlerinde Alanlar ve Cüzdanlar oluşturmasına ve etkinliklerini zincir içi amaçlar aracılığıyla yönetmesine olanak tanır. Karmaşık çok bacaklı işlemler oluşturulabilir ve zincirler arası faaliyetler, Warden Protocol tarafından zincir üzerinde uygulanan karmaşık amaçlar aracılığıyla korunabilir.

warden protocol

Warden, alandaki kurucular için akıllı sözleşmelerin Solidity ve WebAssembly kullanılarak Cosmos’ta konuşlandırılmasını sağlar ve HSM çözümlerinden çok partili hesaplama sağlayıcılarına kadar modüler bir anahtar yönetimi çözümleri pazarını kolaylaştırır.

“Warden Protocol, amaç ve birlikte çalışabilirlik ilkellerinde bir sonraki evrimdir” diyen QRDO Vakfı temsilcisi, “EQ LAB ekibiyle güçlerimizi birleştirmek, bu iddialı vizyona ulaşmamızı sağlıyor ve QRDO token sahiplerinin gerçekten merkeziyetsiz, amaç merkezli bir birlikte çalışabilirlik ve anahtar yönetimi protokolünün gerçekleştirildiğini görmelerini sağlıyor.” şeklinde konuştu.

  • Warden’da konuşlandırılmak üzere çeşitli uygulamalar destek sözü verdi:
  • EQ.finance, Cosmos için mevcut likit staking token’larını işe koyan likit bir staking merkezi
  • WARDD, Warden kullanıcılarına dolar likiditesine anında erişim sağlayan USD’ye sabitlenmiş merkeziyetsiz bir stabilcoin
  • Marginly, herhangi bir spot DEX’te marj ticaretine olanak tanıyan merkeziyetsiz fon havuzları için takılabilir bir protokol
  • SpaceWard, cüzdan yönetimi ve yönetişimi için SAFE benzeri bir platform.

EQ LAB, Warden Protocol’e çekirdek katkıda bulunan ekibi oluşturacak ve Warden Protocol’e 15 çekirdek geliştiriciden oluşan geniş bir ekip getirecektir.

EQ LAB’ın kurucusu Alex Melikhov, “Warden Protocol’ün kurulmasına Çekirdek Katılımcılar olarak yardımcı olmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz.” dedi ve ekledi: “Nitelikli blokzincir geliştiricilerinden oluşan deneyimli bir ekip olarak, Cosmos ekosisteminde parlak bir gelecek görüyoruz ve hem mevcut QRDO hem de Q token sahibi topluluklar için inanılmaz bir değerin ortaya çıkmasını dört gözle bekliyoruz.”

WARD Token

Warden Protocol, WARD token’ını adil bir lansman mekanizması aracılığıyla tanıtmayı planlamaktadır. Bu lansman, herhangi bir ön sahiplik veya yatırımcı tahsisi olmadan gerçekleşecek ve hem airdrop hem de teşvikli WARD takası için uygunluk ilk olarak mevcut QRDO sahiplerine uzanacaktır. Diğer çeşitli Cosmos zincirleri tarafından yapılan kamu mallarına bir selam olarak, TIA ve ATOM staker’larının yanı sıra diğer tamamlayıcı protokoller ve zincirlerden inşaatçılar ve kullanıcılar da uygun olacaktır. Daha fazla ayrıntı kısa süre içinde duyurulacaktır.

Alfama test ağı önümüzdeki haftalarda yayına girecek ve teşvikli test ağına ilişkin ayrıntılar kısa süre içinde yayınlanacaktır.

Warden Protocol

Warden Protocol, CosmosSDK’ya dayanan, kullanıcıların ve inşaatçıların zincirler arası güvenli bir şekilde keşfetmelerine ve inşa etmelerine olanak tanıyan yeni bir modüler amaç tabanlı blokzinciridir.

EQ LAB hakkında

EQ LAB, Cosmos, Ethereum, Arbitrum, Polkadot ve diğer blokzinciri platformlarındaki çok sayıda projede teknoloji ortağı olarak hareket eden, izinsiz uygulamalar ve protokoller konusunda uzmanlaşmış deneyimli bir yazılım mühendisliği evidir.

QRDO Vakfı hakkında

QRDO Vakfı, açık saklama, güvenlik ve birlikte çalışabilirlik protokollerinin benimsenmesini hızlandırmaya odaklanmak ve QRDO ekosisteminin değerini beslemek için kurulmuştur.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner